W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.

Logowanie

Aby móc dodawać nowe tematy na forum, zdjęcia do galerii lub aktualności na stronę trzeba się zalogować.

Larry Fox
TamaraROST
Ochraniak
grzegorz 81
barnianka
clerk
Rekruter FallWork
Kasiula3004
Urząd Miejski Trzcianki
Tomek25
MatKat
tanie_blachy
provent
Artykuły eksperckie
arataj
X-Plore
jakub96
GP People
ya
maggie
ENKLAWA

Mieszkańcy Trzcianki piszą o Swoim mieście ...

Ankieta

Czy Straż Miejska jest potrzebna?
Tak
6%
Nie
88%
Nie wiem, nie mam zdania
6%
Razem głosów: 16

Zapraszamy do odwiedzania uzdrowiska Krynica
Zdrój

" Kablówka " online - TVL Trzcianka

Portret użytkownika tomek

Mało kto wie, że Trzcianeckie Towarzystwo Użytkowników Kablowej Sieci Telewizyjnej na swojej stronie http://smtvsat.pl/tvl/prlokint.html  udostępnia program lokalny który można obejrzeć przez internet. Moim zdaniem to bardzo ciekawa inicjatywa, zwłaszcza dla mieszkanców do których nie dociera trzcianecka "kablówka".

 #

Kablówka

Jeśli używacie Firefox'a i dodatku WOT (Web of Trust) to zobaczycie ostrzeżenie: Ta witryna ma złą reputację. Jeśli chodzi o strony globalne to takie ostrzeżenie ma przykładowo "pobieraczek" czy "Taniepodbijanie" (działający na granicy prawa lub naiwności użytkowników wyłudzacze pieniędzy) i pewien odsetek stron z treściami porno. Taka ocena dla "lokalnej strony" jest trochę dziwna dla mnie... może spam rozsyłają lub komuś treści prezentowane tam nie odpowiadają.

 

 
 #

Telewizja Trzcianka

Niestety, filmy bardzo długo się ładują i jedynym wyjściem by obejrzeć program lokalny w całości bez zacinania się komputera, to sciągnąć film na dysk i obejrzeć off line. Lepszym rozwiązaniem było by np. wkładanie takich filmów na www.youtube.com co zapewniło by lepsze transfery oraz większą dostępność i darmową ogólnopolską reklamę dla Trzcianeckiej telewizji.

 
 #

a nie można by przyspieszyć

a nie można by przyspieszyć udostępniania programu TVL w internecie,nieraz nawet w piątek jeszcze nie można go ściągnąć!!

 
 #

na razie kablowka ma problem

na razie kablowka ma problem z Zarzadem, gdzie jest komisja rewizyjna Towarzystwa, zeby nie placic przez taki okres licencji na nadawanie programu ? zeby wogole sie nierozijac ? zeby podawac dane finansowe na walnym bez uwzglednienia kosztow poniesionych w inwestycjach, kore trwaja ? o co tu chodzi, a slychac gdzies w podtekstach, ze ma lacza sprzedac innemu operatorowi seici kablowej - chyba ten zarzad bedzie ostatnim i najgroszym, w poniedzialek ten komunikat na ekranach, o tym ze z przyczyn formalno-technicznych nie nadawany bedzie program, a pzeceiz wiadomo juz szeroko ,ze chozi o bledy zarzadu wynikajace z nieoplacenia licencji na nadawanie, o co w ty mwszytskim chodzi ?

 
 #

Znowu PIRACI w Trzciance na czele z "BULIM"

Interesowali sie swoimi pensjami ,a nie tym czy posiadają koncesje na nadawanie programów telewizyjnych.Tak panie "B" przyszła kryska na matyska"W końcu ktoś dobierze się za wasze działania "pirackie"

 
 #

dokładnie dziwię się panu M.

dokładnie dziwię się panu M. że jeszcze w tym Zarządzie siedzi, ale widzę pewną analogie do Rady Miejskiej, gdzie burmistrz robi p oswojemu, a tu w Zarzadzie ma przecież 3 przyjaciół: p. R. (to wiadomo już od jakiegoś czasu), pan A. (który ostatnio wyrzucił burmistrza z kolezanką ze swojego domu nad j. Sarcz), p. B. (szkoda faceta, ale jest za "słodko pierdzący" i nie ma wogóle pojęcia o działalności takiej telewizji jak na piastowanie ważnego stanowiska )i oni też robią po swojemu, tylko, znowu za pieniądze abonentów, poczekamy na walne, ciekawe co na to Komisja Rewizyjna Towarzystwa

 
 #

co się

co się dzieje z kablówą,może ktoś wie najnowsze wieści??!!

 
 #

kto wie??

co się dzieje z kablówką,przestali nadawać??

 
Portret użytkownika Damianko
 #

Kolego już ci odpowiadam,

Kolego już ci odpowiadam, otóż wczoraj z ciekawości o 20 włączyłem-myślę "może będzie". Pojawiła się kolorowa plansza kontrolna ale zaraz po niej tekścik informujący o tym, iż "Po długich staraniach" udało im się ponownie odzyskać licencję KRRiTV więc mogą wznowić emisję a zrobią to najprawdopodobniej 4 października. Pozdrawiam

 
Portret użytkownika pery290
 #

Tak zgadza sie juz tydzień

Tak zgadza sie juz tydzień temu była ta plansza z ta informacją ,ale nigzdie indziej nie idzie przeczytac o tym

 
 #

tvl

I mamy Lokalną TV

 
 #

cytat ze strony:

cytat ze strony: http://smtvsat.pl/tvl/prlokint.html

!!! Przepraszamy - z przyczyn czysto technicznych
aktualne odcinki Programu Lokalnego pojawią się
z dużym opóźnieniem (usterka systemu). !!!

 
 #

Oby jak najszybciej przywrocono Programy lokalne w Internecie

Miejmy nadzieje, ze jak najszybciej na nowo beda zamieszczane na stronie Kablowki trzcianeckiej poszczegolne programy lokalne z jednodniowym opoznieniem.

Bowiem to jest kolejna forma promocji trzcianki i zrodlo wiedzy nt. wydarzen trzcianeckich.

 
 #

Tak zgadzam sie ale wszyscy

Tak zgadzam sie ale wszyscy wiedza z kim trzyma telewizja lokalna,jezeli chodzi o informacije lokalne to popieram,ale pisze to co widze ,lokalna zarzadza EKIPA pana Manczaka i to owy pan jest radnym w powiecie miejmy dalej takich radnych w powiecie ktorzy dzialaja na kozysc Czarnkowa a nie Trzcianki.Jezeli chodzi o radio to ok ale nie w SPODZIELNI MIESZKANIOWEJ.TVL ale inni ludzie w zarzadzie bo Panowie M czy B nie maja nic wspólnego z obiektywna tlewizja.

 
Portret użytkownika Jedyny
 #

Czy ktoś wie, co się dzieje z

Czy ktoś wie, co się dzieje z kablówką online? Już więcej nie obejrzymy przez internet?

 
Portret użytkownika arak31
 #

Niestety...

Niestety na dzień dzisiejszy nie jest planowane umieszczanie na stronie www.ttukst.pl programów lokalnych z możliwością ich ściągnięcia.
Pisałam w tej samej sprawie do "kablówki" i niestety taka jest decyzja zarządu.
Miejmy jednak nadzieje,że niebawem zarząd zmieni decyzję w tym temacie.

 
 #

Stary temat, ale niestety nie

Stary temat, ale niestety nie miałem okazji być wtedy userem tego forum, więc może dla tych co ciągle nie wiedzą; kilka zdań celem wyjaśnienia:

1. Odnośnie zdania "interesowali sie swoimi pensjami ,a nie tym czy posiadają koncesje na nadawanie programów telewizyjnych" - jest ono tak w sumie ... nieprawdziwe ;D Chęć przedłużenia koncesji na nadawanie Programu Lokalnego na czas nieokreślony TTUKST (jak zapewniał stary zarząd) złożyła - i najwidoczniej nie było takiej możliwości (możliwe że na czas nieokreślony można wnioskować przy RE-REMISJI a nie przy EMISJI). W każdym razie temat faktycznie został zapomniany lub nie do końca objaśniony przy zmianie Zarządu - i się stało. Ojej.

2. Nie przeszkodziło to KRRiT brać pieniędzy od TTUKST za koncesje na nadawanie, i mimo że te pieniądze lądowały na ich koncie to słowem nie wspomnieli że biorą je mimo że nie powinni (bo koncesja była już kilka miesięcy nieważna). Więc jeśli ktoś oskarża TTUKST o piractwo i burdel w papierach, to co można powiedzieć o KRRiT? To, że mają taki sam burdel? W każdym razie KRRiT po rozpoznaniu NASZEJ winy - i najwidoczniej swojego braku nadzoru, odstąpiła od nałożenia od nas ostrej kilkudziesięciotysięcznej kary zadowalając się drobniakami - za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni oczywiście. Dozgonnie.

3. Ktoś nas, kolokwialnie mówiąc, podkablował do KRRiT że nie mamy koncesji na nadawanie Programu Lokalnego (cała reszta kablówki koncesje posiadała). Nie wspomnę o tym kto o tym fakcie wiedział i w jakich okolicznościach się to stało - bo się narażę zaraz na jakiś proces. Ale JA IM tego nie zapomne. A moje przeklinanie będzie im towarzyszyło na równi z pasją z jaką ich z tego miasta wyniose na kopach. I oby mi sił nie zabrakło, bo chęci i pomysłów to nie zabraknie na pewno. Było nie zadzierać. Peace!

Zmiana tematu:

4. Usterka techniczna "pobieralni Programu Lokalnego" miała miejsce - uszkodzony został dysk twardy który był zwykłym (nie serwerowym) dyskiem i nie wytrzymał obciążenia ustawicznego pobierania ;/ Później została podjęta decyzja o zaprzestaniu i wycofaniu wszystkich materiałów ze strony. Powodem jest ochrona interesów TTUKST.

Przykro nam, ale Program Lokalny jest produkowany z abonamentu i nie będziemy dawali abonentom konkurencyjnej firmy za darmo czegoś, co nas koszuje grubo ponad 100 tysięcy złotych rocznie. Niech sobie sami latają cały tydzień po Trzciance z kilkunastoma dziennikarzami i kamerami i produkują. A najpierw to niech poszukają tematów.

Zresztą widać jak konkurencja "dba" o widza trzcianeckiego - trzy-cztery krótkie parominutowe materiały i 15 minutowa rozmowa (czyt. gadająca głowa) i to wszystko (mowa o ostatnich kilku edycjach). Ma się to NIJAK do kilkudziesięciu pozycji w Programie Lokalnym i może to komuś (Wam) w końcu uświadomi że kablówka mimo że nie najnowsza technologicznie i nie zawsze wszystko wygląda jak powinno - to jednak się przynajmniej stara.

5. Są pomysły aby coś wróciło do internetu. Pierwszy pomysł to same zajawki materiałów lub skrót wydarzeń. Drugi pomysł to cały program, ale tylko dla abonentów TTUKST+SmTvSat (wtedy wiadomo że to na pewno nasz Abonent). Możliwe że będzie to jeden pomysł, możliwe że oba naraz, możliwe że żaden. Czas pokaże.

 
Portret użytkownika Tomasz Jurczyk
 #

@bmp a co z pomysłem

aby TVL do sciągnięcia z serwera miała być płatna?

Z tego co wiem,to taka opcja była brana pod uwagę.

 

Mam pytanie kiedy w końcu Program Lokalny zawita pod ( moje strzechy jak i moich znajomych ) z ulic też należących do Trzcianki,a będących w znacznej odległosci ?

P.S.Punkt 3

,,3. Ktoś nas, kolokwialnie mówiąc, podkablował do KRRiT że nie mamy koncesji na nadawanie Programu Lokalnego (cała reszta kablówki koncesje posiadała). Nie wspomnę o tym kto o tym fakcie wiedział i w jakich okolicznościach się to stało - bo się narażę zaraz na jakiś proces."

Czego tu się bać?Kablowaniem zajmuje się u nas tylko 1 osobnik.I

nie piszę tu o gosciu znanym w necie jako ,,kukułka".

 

 

 

 

 
 #

Był (przez niezmiernie krótki

Był (przez niezmiernie krótki czas) pomysł, aby to był SMS. Ale to by było bardzo nie fair w stosunku do naszych (TTUKST) Abonentów którzy by musieli 2 raz płacić za to samo. I dlatego pomysł upadł.

Co do "3" eeee... yyy... nie wiem o kim mowa, ale raczej to nie on.
TO "ONI"!!! (z paranoicznym krzykiem i wywróconymi oczyma w tle) :)

 
Portret użytkownika Tomasz Jurczyk
 #

Możesz Pan odpowiedzieć na pytanie

Kiedy ja mieszkający w Trzciance ul.Za jeziorem będę miał TVL? I ile to moze kosztować?

 

Co do wywróconych ,,oczu" ja myślę o tym ,który  myśli ,że robi dobrze ,a jak jest to już sam widzisz.

 

 
 #

Ile? Nie wiem... tym się

Ile? Nie wiem... tym się akurat nie zajmuję.

Ale sądząc po innych projektach to taka "impreza" jest kosmicznie droga (rząd kilkunastu a bardziej kilkudziesięciu tys pln) więc... byłbym pesymistą ;/

 
Portret użytkownika arak31
 #

A tak orientacyjnie kiedy

A tak orientacyjnie kiedy mógłby ruszyć ten pomysł z pojawieniem się programu lokalnego w internecie powiedzmy w tej formie wyłącznie dla abonentów. Czy do końca tego roku jest możliwe jego uruchomienie?

 
 #

W najbliższy poniedziałek po

W najbliższy poniedziałek po pozytywnej decyzji. ;p
Natomiast od razu mówię, że nie jest to na razie priorytetem ;)

 
Portret użytkownika arak31
 #

Do bmp

Czy możemy poznać decyzję zarządu w kwestii udostępnienia abonentom Programu Lokalnego w internecie? Czy emisja wczorajszego Programu będzie już dostępna?

 
Portret użytkownika krzysztofptc
 #

CZUJE

Czuje tu reke pana < C > czego sie nie chwyci wszystko sie wali lub wszyscy sie kłuca Jedynie co mu dobrze wychodzi to robiebie wiele huku w okół swojej osoby jaki to on społecznik a kaska leci

 
Portret użytkownika Tomasz Jurczyk
 #

do@krzysztofptc o jaką rękę Ci chodzi?

O ,,C" ? a kto to w TVL jest? Na oficjalnej stronie TTUKST http://www.ttukst.pl/index.php?dz=8&nr=1

w zarządzie zasiadają:

Zarząd TTUKST


          Zgodnie z postanowieniem Walnego Zgromadzenia TTUKST z dnia 30.06.2008r.
skład Zarządu Trzcianeckiego Towarzystwa Użytkowników Kablowej Sieci Telewizyjnej stanowią:

            Prezes Zarządu - Krzysztof Buller
            Zastępca Prezesa - Tadeusz Mańczak
            Skarbnik TTUKST - Krzysztof Antkowiak
            Członek Zarządu - Henryk Rogacki
            Członek Zarządu - Adrian Olszewski

a w komisji rewizyjnej:

Komisja Rewizyjna TTUKST


            Przewodniczący Komisji - Stanisław Kordek
            Zastępca Przewodniczącego - Wojciech Magdziarz
            Członek Komisji - Andrzej Tomkiewicz
 
Gdzie tu jest jakiś Pan na ,,C"?
 
 
 
Portret użytkownika Tomasz Jurczyk
 #

do@krzysztofptc umiesz odpowiedzieć

Na proste pytanie? Kim jest Pan ,,C"? Czy tylko umiesz napisać co myslisz ?Zresztą zauważyłem,ze nie pierwszy raz:

http://www.trzcianka.info/content/dom-wampir%C3%B3w-2012-mateki

 

Na ten temat też nie umiałeś znaleźć odpowiedzi?

Chłopie zastanów się zanim coś napiszesz,bo jak widać ,coś z tym u ciebie nie tak...

 
Portret użytkownika franekdolas
 #

Tomasz domyślam się

O kogo mu chodzi .poświeciłem trochę i poszperałem w sieci i jak co na Pv ,jak chcesz ci mogę przesłać pewien trop ...

 
 #

arak: nie ma żadnej decyzji,

arak: Nie ma żadnej decyzji, temat nie jest poruszany nawet (i nie był od pół roku). Kiedyś przyjdzie na niego kolej i tyle.

krzysztofptc: Kup mleko i postaw przy monitorze (jak tam stoi to się nie idzie powstrzymać od wypicia). Mleko ponoć wypłukuje trawke i dopalacze - i potem się tak nie bredzi jak ty.

 
 #

Taka mała ankieta...

 

Reklama

 

Subskrybuje zawartość
poniedziałek, 8 luty, 2016 - 00:34, Piotra, Żakliny, Gniewomira

Fotogaleria

trzcianka w obiektywie

Reklamy

Lokalne oferty

Kolacja Walentynkowa