Mauzoleum żołnierzy radzieckich ok. 1946 r.
Z prawej strony widoczny nieistniejący już pomnik wdzięczności poległym w wojnie 1914-1918.
Zdjęcie pochodzi z serwisu http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Trzcianka_mauzoleum_okolo_1946.jpg
Zbigniew Zajkowski - zbiory prywatne autora

- ‹ poprzedni
- 80 z 83
- następny ›
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać
- Oryginał
- Miniaturka






Posiadam pocztówkę
Posiadam pocztówkę fotograficzną tego miejsca,ciekawe czy została zrobiona właśnie na podstawie zdjęcia pana Zajkowskiego?
http://wirtualnemuzeumtrzcianki.trz.pl/content/poczt%C3%B3wka-lata-prl-12
może warto wciągnąć Pana
może warto wciągnąć Pana Zbigniewa na WMT-Kolekcjonerzy i kolekcje mieszkańców Trzcianki.
A znasz Pana Zajkowskiego?Bo
A znasz Pana Zajkowskiego?Bo ja wiem kto to jest ale osobiście nie znam.Jeżeli znasz to może spytaj się,czy by chciał pokazać swoje zbiory.
Uważam,że było by super aby dołączył do WMT.
P.S. Może ktoś z forumowiczów nam pomoże?
Jutro,lub pojutrze do WMT dołaczy kolejny kolekcjoner.
Jak już będzie to dam znać.
Znam Pana Zajkowskiego, ale
Znam Pana Zajkowskiego, ale nie wiem czy mnie on zna... Swojego czasu jak już tornister mogłem samodzielnie targać, w HOWie uczył sztuki żeglarskiej i miałem z nim naukę na przyrządzie do pływania zwanym Kormoran. W tawernie na przystani wisi trochę fotek jego autorstwa dokumentujących historię tego ośrodka. Co do innych prac fotograficznych - nie wiem, ale wiem jedno, że z aparatem się nie rozstaje chyba do dzisiaj ... żeby tylko nie mówić że nie w temacie podaje linka
http://zeglarze.trz.pl/index.php?option=com_ssgallery&layout=show_images&gal_id=7&Itemid=3
Może zaintereuje Was .... niektóe fotki są napewno Jego autorstwa, ale nie powiem które.