Pomagajmy sobie w zakupach.
Proszę o opinie o trzcianeckich sklepach i marketach ,
o ich obsłudze i zaopatrzeniu .
»
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać
Aby móc dodawać nowe tematy na forum, zdjęcia do galerii lub aktualności na stronę trzeba się zalogować.
Mieszkańcy Trzcianki piszą o Swoim mieście ...
Sprawdź jak zrobić zakupy przez internet
Zapraszamy do odwiedzania uzdrowiska Krynica
Zdrój
Trzcianka miasto w woj. wielkopolskim, powiat czarnkowsko-trzcianecki
położenie geograficzne: 53°02'30''N 16°27'40''E
Kod pocztowy: 64-980
Numer kierunkowy: 67
Tablice rejestracyjne: PCT
Pomagajmy sobie w zakupach.
Proszę o opinie o trzcianeckich sklepach i marketach ,
o ich obsłudze i zaopatrzeniu .
ja najbardziej lubię chodzić
ja najbardziej lubię chodzić do stokłosy na słowackiego...ceny mają jakie maja ale za to obsługa jest miła....netto sie też w sumie poprawiło...tylko zawsze największe kolejki są...jeśli chodzi o ceny to chyba najtaniej w biedronce i obsługa w tej za torami też miła....a tesco w pile hmmmm...niby duzy wybór wszystkiego ale na ceny tez trzeba uwazac....bo zdarza sie ze w trzciance takiej mozna kupic....
aha a co do wyboru produktów
aha a co do wyboru produktów to oczywiście IBI...
tak, narazie puki co,to wybór
tak, narazie puki co,to wybór w P&P jest,
heh, napisałem ostatnio do działu p&m doP&P informację, bo zauważyłem na stronie głownej że w logo mają ,,SUPERMARKET'',a kreuja sie jako DELIKATESY -ot gafa i dziwne że niezauważona.podziękowania dostałem :)
sorry póki, NIE PUKI-ale byk
sorry póki, NIE PUKI-ale byk mi sie wkradł!!!!!!
może to dobry moment, aby
może to dobry moment, aby podnieść założony wcześniej temat?
http://www.trzcianka.info/content/prosz%C4%99-o-opinie
Nie wiem czy tylko ja mam
Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha ,ale mam uraz do zakupów w POLO.Robiłam tam zakupy może kilka,może kilkanaście razy.Za każdym razem coś było nie tak... a to za wysoki rachunek-zwracam uwagę kasjerce i jeszcze dostaję opieprz jak śmię się upominać o kilka złotych...a to Pani kasjerka zostawia mnie przy kasie i biegnie na zewnątrz bo wesele jedzie i ona chce zobaczyć (zostawiłam wtedy wszystko na ladzie i poszłam sobie...zakupy były w większości już skasowane...ja spieszyłam się do pracy)...a to inna cena na produkcie a inna w kasie...a to nie dostanę paragonu za to że Pani kasjerka musiała mi zrobić korektę za wliczenie towaru ,którego nie kupowałam...a to... mogłabym wymienić jeszcze kilka takich niemiłych sytuacji ale po co? Mam też pytanie-może ktoś mi odpowie-czy jeśli kupuję coś na stanowisku mięsnym mogę sobie wybrać z którego kawałka Pani ma mi pokroić wędlinę?(chciałam jakąś wędlinę kupić ale nie z kawałka z którego wyszło może 7-8 plasterków tylko z nowego-Pani mi powiedziała że musi najpierw skroić tamtą resztę...ja się nie zgodziłam to nie skroiła mi wcale tej wędliny)
nie wiem ,może natrafiłaś na
nie wiem ,może natrafiłaś na nieuprzejmą sprzedawczynie,ale wiele razy robiłam zakupy w polo i jeśli chodzi o mięso to pani kroiła z kawałka z którego chciałam, a jeśli chodzi o ceny to często tak bywa że inna jest na produkcie a inna na kasie.
a co sądzicie o Galerii ? powstało kilka nowych sklepów.
byłam tak kilka razy, muszę powiedzieć kupiłam tam kilka
rzeczy i jestem zadowolona,
zgadzam się z opinią o POLO ,
zgadzam się z opinią o POLO , również zdarzyło mi się
zapłacić wiecej niż cena na półce .
Proszę o opinie o sklepach budowlanych ponieważ szykuje
mi się "mały" remoncik
A mnie się bardzo podoba w
A mnie się bardzo podoba w tej nowej galerii.
Są bardzo fajne ciuchy,oryginalne i dobre jakościowo np. w sklepie"OKAY" czy w tym malutkim sklepie z ubraniami na końcu.Bardzo fajny asortyment jest w sklepie z zabawkami są tańsze niż np.w Kraku.No i co ważne jest tam miła obsługa.A plotki które słyszałam jakoby w galerii ceny były kosmiczne są jak się przekonałam kompletnie nieprawdziwe
"Polo" w czarnkowie, to
"Polo" w czarnkowie, to starsze to bez porównania to co jest w Trzciance. Jak widać nie marka sklepu się liczy a kierownictwo i załga!
Zgadzam sie z opinią zarówno
Zgadzam sie z opinią zarówno o POLO jak i o galerii
W galerii świetny jest sklep OKAY,fajne ciuchy tam mają i kawiarnia bo serwują tam pyszne ciachaaa mniam:)
...może niedługo mieszkańcy
...może niedługo mieszkańcy bedą mieli jakąś alternatywę w postaci nowej placówki handlowej, kto wie? :)
nowa placówka handlowa? masz
nowa placówka handlowa? masz na myśli to że ma powstać centrum chińskie nad IBI? nie wiem tylko po co? przecież każdy wie że to buble.
Do lolo:fruiTJelly wie co
Do lolo:fruiTJelly wie co mówi i niechodzi tu o jakiś tam sklep nad IBI.
Ale o to co już wcześniej nam pisał:
Bardzo duży sklep:)
,,Przy sklepie stacja paliw (sieciowa) z cenami podobnymi np.do stacji Auchan,czy Tesco(czyli ok 30gr taniej niż teraz w T-ce)."
aha ok nie byłam w temacie,
aha ok nie byłam w temacie,
Myślę że Pani
Myślę że Pani (wańko-wstańko)
odczucia co do cen w Kraku są subiektywne,
oczywiście weżniemy sobie do serca
uwagi na temat obsługi i ją poprawimy
Pozdrowienia dla konkurencji z galerii :)
Na ulicy wieleńskiej jest
Na ulicy wieleńskiej jest nowy sklep wedkarski .
KRAKu ;) Uważam, że obsługa u
KRAKu ;)
Uważam, że obsługa u Ciebie jest bardzo dobra , a co najważniejsze jest bardzo cierpliwa, bo wiadomo jak to jest z małym dzieckiem...
...z galerii z ręką na sercu mogę polecić deser Tiramisu oraz zakład fryzjerski...
do KRAKu: Bardzo dziękuję za
do KRAKu:
Bardzo dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam
do sys:
zgadzam się ,desery w "Śnieżynce" są wspaniałe.
chińczycy u nas, to jakby
chińczycy u nas, to jakby temat już aktualny, dużo tam rąk do pracy, to i towar dla świata nie obcy.....hehe
zdaje się, że klient w tym segmencie będzie dopisywał(zdaje się powiedziałem i moje to zdanie)
...a że w P&P plastikiem przy wejściu będzie zalatywać-sprawa inna zgoła.
prawa rynku zdaje się nadal działają(na niekorzyść, niestety dla rodzimych przedsiębiorców, ah..ale to inny juz wątek)
wg. mego skromnego zdania
wg. mego skromnego zdania altarnatywa dla Orlenu powinna powstać :)
dla porównania : wczoraj sieciówka Auchan (ok.17ej)ON 4,82; tESCO ul Serbska 4,86(sklep do 14go zamnknięty)
NIemcy 01 kwietnia 1,49e
....sądzicie, że przy
....sądzicie, że przy alternatywie Praktikera i Nomi market(800m2)tego typu w T-ce miałby prawo bytu??
market Netto
kupiłam 2kg ziemniaczków zostało coś około 1 kg
wszystko zniosę ale jak płace to żądam i wymagam.
..bardziej spodziewała bym się tego po markecie Polo bo ZAWSZE śmierdzi tam zepsutym mięsem i warzywa same uciekają z półek. (jedyne co lobię z POLO to żółty ser tani i dobry)
jak już tak o marketach to jeszcze wspomnę o IBI fajne dobre produkty ale ceny masakra i z miejscem parkingowym tragedia.
co do Biedronki za torami to bardzo krótkie kasy nie ma jak rozpakować towaru ani spakować,co do produktów jeszcze nie natrafiłam na "minę". no i szkoda że na tym terenie są ukryte za Biedronką sklepiki. chyba lepiej by było jak by były po bokach takie sklepiki jak piekarni "Bochenek"
a co do Biedronki w centrum to przez te nasze zmiany w ruchu
nie chętnie tam zjeżdżam bo później aby wjechać na Sikorskiego muszę robić niezłe koło zaliczając 2 ronda a o 14-15 godz niezła głupota.
no to chyba na tyle już się chyba wyżyłam za te ziemniaczki że musiałam 2 razy biec ...oczywiście drugi raz już nie do netto po te wyżarte tylko tym razem na ryneczek........ lubie Netto bo ma fajny parking,konkurencyjne ceny,fajnie że
w budynku jest mięsny ale co do warzyw mogli by poprawić jakość. .....
W polo powinni zrobić coś z
W polo powinni zrobić coś z podłogą bo łatwosię poślizgnąc i upaść na kartony które zagradzają przejścia między półkami. Co na to przepisy BHP?
Marcin zmień obuwie...
Marcin zmień obuwie...
Marcin zmień obuwie...
...a co do reszty opinii o Polo to się zgadzam jak najbardziej
Przepraszam, ale lna jakie
Przepraszam, ale lna jakie skoro chodze w zimowym
Poprostu trzeba sprzątać
To może trzeba zmienić
To może trzeba zmienić sklep,masz pod "nosem" osiedlowy ,a chodzisz do Polo? ;-)
Marcin człowieku
UWAŻAJ NA KARTONY!!!!!!!!!!
He he ,no tak,kartony są
He he ,no tak,kartony są bardziej niebezpieczne od śliskiej podłogi...
Decydujacym czynnikiem w
Decydujacym czynnikiem w jakich sklepach kupuje sie stanowi w duzej mierze cena, pozniej jakosc, roznorodnosc produktow i polozenie danego sklepu. W IBI sa dosyc wysokie ceny, ale jest tam duzo markowych produktow. Z kolei w NETTO jest taniej ale wiele produktow jest niskiej jakosci.
Najlepiej wychodzi robić
Najlepiej wychodzi robić zakupy w Biedronce. Prawie wszystkie produkty są znanych marek - przyprawy to kamis, keczapy i musztardy to develey, mięsa to zazwyczaj sokołów,a taka doprawka to podrawka.
Oj konkurencja ma gula, że te firmy robią tylko dla biedrony ;)
Polo
Dwie historie z Polo:
1. Sezon grillowy, już wyobrażam sobie skwierczącą na ruszcie karkóweczkę, więc podchodzę do Pani Sprzedającej i proszę o cztery plastry tej tu oto karkówki. Pani Sprzedająca ze wzrokiem pełnym wyrzutu i pretensji: "I co?? Może jeszcze mam pokroić w plastry tą karkówkę tym tępym nożem??". Zatkało kakało.
2. Stoję w kolejce przy mięsnym, przede mną wysoki, starszy Pan. Kolejką zajmuje się miła Pani, natomiast obok po lewej stronie już na sali sprzedaży Pani Ekspedientka wykłada mrożone ryby do lodówek. Starszy Pan podchodzi do Ekspedientki z zapytaniem o ryby. Znad lodówki wschodzą płonące oczy Pani Ekspedientki (niczym wschodzące słońce), a sączy jej się z ust magiczne zaklęcie "Pan mi p-r-z-e-s-z-k-a-d-z-a". Speszony odszedł i ustawił się grzecznie z powrotem w kolejce.
To plus mycie podłóg brudnymi, śmierdzącymi mopami oraz niezgodność cen zbyt wielu produktów sprawia, że nie lubię robić tam zakupów. I niech mi ktoś tylko powie, że nie miałam okazji poczuć smaku PRL-u ;P
Nowy monoopol
Nowy monoopol w Trzciance!
Ciekawe jakie będą godziny otwarcia i ceny.