Jesteś tutaj

SB, ORMO, TW, PZPR – w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku – groteska i profanacja ważnego dnia.

Obrazek użytkownika Tom
Wysłane przez Tom w śr., 05/06/2019 - 16:56

Przedstawiciele dawnej Służby Bezpieczeństwa PRL – tajnej milicji komunistycznej – na sumieniu setki tysięcy ofiar komunistycznego terroru – Ochotnicze Rezerwy Milicji Obywatelskiej – paramilitarne jednostki komunistyczne, TW – Tajni Współpracownicy – kapusie i donosiciele pojawili się wśród uczestników w Europejskim Centrum Solidarności z okazji 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów oraz w towarzystwie jednego skrzydła dawnej opozycji antykomunistycznej. Prześladowcom wszystko uszło na sucho. Kogo to było Święto? Nie ma zgody na zacieranie różnicy między dobrem a złem.

 

to są moimi bohaterowie? Chyba raczej Twoi, np...,
może prokurator, członek pzpr, Piotrowicz, może zaufany twojego prezesa, Kazimierz Kujda,wieloletni bliski współpracownik Kaczyńskich, prezes Srebrnej, który przyznał, że był agentem SB, może sam Kaczyński, syn etatowego oficera ub, potem sb, może Macierewicz, nie popieprzyło ci się trochę, a może więcej..Kompromitacji Twojej wystarczy, to chyba miałeś na myśli...Oświadczam, że w/w nie są moimi bohaterami, raczej Twoimi,jak wynika z Twoich wpisów na forum

Od samego początku założenia tego bolszewickirgo ugrupowania jakim jest PiS miał swoich szeregach i ma do dziś prominentnych byłych działaczy PZPR SB.Nawet niektórym byłym działaczom Solidarności którzy dziś tak zażarcie popierają PiS nie przeszkadza ta sytulacja.Gdyby nie dziennikarze to do dziś niewiedzielibysmy, że na przykład blisko samego Kaczyńskiego byli b.sbecy.Ale jak to mówią najciemniej jest pod latarnią.

Strony

 

Reklama