Jesteś tutaj

Serwis Trzcianka.info ma już 10 lat

Data: 
niedziela, 25 Listopad, 2018 - 06:00
Trzcianka.Info

Dokładnie dziesięć lat temu 25 listopada 2008 roku pojawił się pierwszy wpis, a właściwie ankieta zatytułowana "Jak trafiłeś na ta stronę?"

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na naszą stronę i pozostaliście z nami do dziś.

Bez Was nie byłoby nas.
Razem tworzymy serwis trzcianka.info.

Dziękujemy, że jesteście!

 

Proszę, napiszcie w komentarzach:

Czy uważasz, że strona trzcianka.info pozytywnie wpływa na życie w Trzciance?

Komentarze

Pewnego dnia dzwoni telefon. Odbieram a tu jakiś gość o moim imieniu mówi,ze jest aktualnie mieszkańcem Krakowa ale pochodzi z Trzcianki. Tłumaczy czemu dzwoni..bo by chciał aby na jego stronie jaką dopiero robi znalazły się też innformacje historyczne i ,że on mnie nie zna ale chce poznać. Fawcet laduje po kilku dniach w Trzciance i się dogadujemy. Pyta ile chciałbym za udostępnienie swpich zbiorów na jego stronie. Odpowiadam ,ze nic. Procentuje to gdy wraz z Marcinem Hlebionkiem,Piotrem Wawrzyniakiem ,Arkadiuszem Pieńkowskim i Łukaszem Nowakiem chcemy zrobić wirtualne muzeum . Muzeum Trzcianki. Tomasz wielkie dzięki ,ze nam pomogłeś,poświęciłeś swój czas na ten prywatny projekt.Gdyby nie Twoja strona pewnie nigdy byśmy się nie poznali.

P.S. Kilku panów... jeden kiedyś radny RM dziś menager pewnego hotelu chciał dowieść iż jestem adminem tej strony. Był w błedzie i chyba w końcu to zrozumiał . Drugi z Panów jaki chciał tego dowieść - też był w błedzie .

Strona czasem kontrowersyjna ale potrzebna.

Szerze to przede wszystkim tobie admin należałoby podziękować że nie zrezygnowałeś prowadzenia Trzcianka.info a było różnie .Nie ma wątpliwości że Trzcianka,info wtopilo się już na stałe w nasz lokalny krajobraz i niech tak zostanie.Chociaż muszę przyznać że poprzednia strona graficznie i nie tylko bardziej podobała mi się ale i tak jest super.Tak trzymaj adminie!!

Problematycznym dla mnie jest przeglądanie nowych postów - zazwyczaj na innych forach najnowsze posty są na końcu. Teraz tutaj są w połowie wątku... no nie ogarniam.

 

Reklama