Jesteś tutaj

Nowości kosmetyczne

Obrazek użytkownika MartynaW
Wysłane przez MartynaW w pt., 10/11/2017 - 15:38

Jakich kosmetyków używacie,jak sklep polecacie?

Najważniejsze by kosmetyki jakie wybieramy do naszej pielęgnacji były naturalne i nie powodowały u nas uczuloenia.Takie kosmetryki można kupić w sklepie internetowym  http://papatka.pl/     Oferuje on nam szeroki wybór kosmetyków zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn,możemy u nich kupić szampony,odżywki,maski do włosów,kremy,balsamy i kosmetyki do stóp.

To fakt... Jest teraz multum najróżniejszych kosmetyków, także jest z czego wybierać. Ja sama nie wiem na co najpierw się decydować, kiedy sobie kupuję poszczególne produkty. Na stronie  https://www.milktonic.pl/k/marki/medik8/ chociażby dokonałam fajne odkrycia. Znalazłam tam kremy Medik8 , które mają w sobie witaminę C, A i inne super dla skóry właściwości.

W sumie to szkoda byłoby nie wspomnieć tutaj o firmie Avon, która też ma bardzo dobre kosmetyki i zresztą nie tylko...  Ja przykładowo bardzo sobie cenię ich produkty, ponieważ są doskonałej jakości. Zobaczcie tutaj https://www.konsultantka.pl/produkty/ co dokładnie możecie znaleźć w ich ofercie.

alergię na produkty Avon. Pewnie dlatego ,że zawierają kwas parahydroksybenzoesowey..Czy nas/was nie stać aby kupić chociaż raz w miesiącu dobrych kosmetyków ? Renomowanych firm ? Za powiedzmy w przecenie z 180 zł na 60 zł?

 

 

 

 

Reklama