Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Totalitaryzm i zapis w konstytucji że nie może występować a to co nam fundują żydzi to zapewne wyjaśni Kwaśniewski Aleksander https://m.fronda.pl/a/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskie... albo Borowski Marek https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=163144&t=163144 . Są na to paragrafy kodeksu karnego  i zapis w konstytucji,  Zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym  https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-13/... . I pisząc to nie chce się nikomu narazić.

Co do towarzystwa przyjaciół socjalizmu tzw błędnie nazywanego komunizmem https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/... . Był system polityczny PZPR kiedyś który regulował np inflację że nie musieliśmy się znać interesować, mogliśmy wszyscy zająć się zarabianiem pieniądzy. Teraz system socjalny w Niemczech 400 euro - 1800 zł , dają korzystać jak i korzystają, śmiałem się ostatnio że potrafili wprowadzić system podatkowy jak w Niemczech a zarobki eurokołchoz czego nie doświadczają Czesi , żyją ale też dają żyć!!! Można no można, a czy jesteśmy pracowici niech każdy se odpowie i nie mylić z owczym pędem a ambicjami( posadzić drzewo, spłodzić syna, wybudować dom).

Uwzględniając informacje o inflacji zaszeregowanie wg ABC powiększone o 500 plus.

Szantaż w Kpo, mamy wprowadzić auta elektryczne takie sztuczne dbanie o eco bo prąd z węgla a indywidualny  ślad smogowy takie odsuwanie ale czy system instalacje są przygotowane i będą kary za posiadanie auta na benzynę lub ropę. Czuję że znowu rozpocznie się nawoływanie atom atom a tylu Izraelitów jest przy korycie i podobno mają handel we krwi to niech to udowodnią, Hiszpanii nam Seata, pomidory itd itp my im panele fotowoltaiczne PV. Wykorzystać pustynię i Błędowską.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-planujesz-kupic-samochod-uwazaj-r...

Nie wiem co widzicie we Warszawa. Teraz w dobie internetu i telefonu komórkowego i nie tylko niech stolica Polski przyjedzie do mnie jakie oszczędności w wydatkach na sejm, senat i pałac prezydencki tak samo jak wyprzedali gospodarkę, kiedyś na innym forum krzyczałem aby nie sprzedawać kur znoszących złotych jaj konsumpcyjnych jak np grupa azoty żeby mieć dla siebie na nagrody. Z 12 lat temu rozmawiał żem ja poprzez Skype konferencje z kumplami będącymi na emigracji zarobkowej w Anglii i Irlandii.

 

https://m.youtube.com/watch?v=_zgOua4Ixjk

 

https://m.youtube.com/watch?v=e_xFYvfeF34

 

20÷30 % Polaków powinno pracować jakby tak usunąć zagraniczne firmy eurokołchoz i tak na własny użytek nasz RP pracować i zarabiać tyle ile teraz ale w euro, po to godny system socjalny i wtedy mogą zatrudniać Ukraińców. Szefie podwyżka?! no co ty?! wiesz ilu Białorusinów czeka na twoje stanowisko.

Wybór, Urząd Pracy i albo zapisujesz się do wojska (niecałe tysiąc euro - szok najniższe wynagrodzenie w Niemczech) i zostajesz mięsem armatnim i  giniesz za np Kaczyńskiego  na wojnie albo słaby zasiłek socjalny.

Strony

 

Reklama