Jesteś tutaj

06.08.2016 KONCERT NATALII NOWACZYK i BODO TANGA W TRZCIANCE

Klimaty lat 20 i 60 tych XX wieku. Piosenki Anny German i Eugeniusza Bodo

Koncert w Parku 1 Maja w Trzciance w ramach Wielkopolskich Dni Sztuki i zdrowia 18.07 - 13.08.2016, którego pomysłodawca jest Stowarzyszenie Wspierania Sztuki, Edukacji i terapii ARTEFAKT

Moja obszerna relacja filmowa z koncertu:

https://www.youtube.com/watch?v=LuaOMdG1OPI

To był piękny koncert i mam nadzieje, ze następny niebawem bedzie miał miejsce w Trzciance.

Naprawdę czujesz taką potrzebę, żeby każdy swój materiał opatrywać opisem w języku angielskim? Liczysz na zainteresowanie zagranicznych mediów?
Może w tym kontekście warto popracować nad własnym profilem, gdzie dalej kłuje w oczy ort.

Drugi już materiał popsuty, moim zdaniem, przez znaną taneczną parę i pląsającego solistę. Nie przeszkadza Ci to? 
W ten sposób, czyli filmując i publikując taki "folklor" (delikatnie nazywając pana w białym kapelusiku) realizujesz swoje motto czyli -  "jestem Pasjonatem Mojej Małej Ojczyzny jaką jest Trzcianka i ukazuje jej piękno poprzez zdjęcia i filmy".
Konia z rzędem temu, kto w tym filmie widzi piękno Trzcianki.

WItam. Odnośnie stałych bywalców tych imprez czyli lokalnych żu.. to niestety oni zawsze są i będą. Jak to pokolenie odejdzie to będzie kolejne. Trzcianka to małe miasto i nie ma zbyt dużo wydarzeń kulturalnych a oni korzystają z tego co darmowe. Gdyby biletować takie koncerty to tych imprezowiczów z procentami nie byłoby. Prawdę mówiąc, bywając w innych miastach wielkości Trzcianki to tacy imprezowicze są szybko wyproszeni przez ochronę albo straż miejską jeśli piją. W Trzciance zawsze jest wolna amerykanka szczególnie na 30 leciu gdzie mieszkam. Tu wszystko wolno i tyle. Plusem jest to, ze zdarzają sie perełki na koncertach a jak komuś zależy to żu... nie będą przeszkadzać. Na bardziej kulturalne imprezy gdzie nie ma marginesu to mogę sobie pojechać do trójmiasta albo gdzieś.

 

Reklama