Jesteś tutaj

13 grudnia 2016 w Trzciance

We wtorek, 13 grudnia, w ramach ogólnopolskiej akcji protestacyjnej, odbędzie się w Trzciance pikieta W OBRONIE PRAWORZĄDNOŚCI.

Niech przyjdą wszyscy, którzy nie zgadzają się na to, co wyprawia obecna władza w tym kraju. Stop dewastacji Polski!

Spotykamy się o 17.00 na skwerze u zbiegu ul. Kościuszki i Sikorskiego.

http://www.strajkobywatelski.pl/strajki-w-polsce/

Cieszę się że i w Trzciance odbędzie się taka demonstracja.A najlepiej byłoby zgromadzić się koło urzędu miasta przecież teraz już oficjalnie mamy burmisrza z pis-u bo wcześniej była to jakaś ściema.

Może "Precz z komuną", teraz popularne? To wtedy zabierzcie ze sobą największą taczkę dla przewodniczącego rady Joachimiaka, bo to przecież dawny sekretarz PZPR. Myślę, że się zmieści. Opona nie pęknie. Ciężki ideowiec. A patronuje wam KODziarz, który ma do zapłacenia ok. 80 tys alimentów i jest pierwszy do walki o "sprawiedliwość i demokrację". Olewa prawo i śmieje się z tych, co teraz siedzą za niewielkie alimenty. Wypiszcie to na transparentach. Zrobicie to? Bo frajerów do protestowania w głupiej sprawie zawsze można złapać.

25 lat temu nie przeprowadzono dekomunizacji, nie oddzielono dobra od zła, dlatego dzisiaj mamy taki śmietnik. Ale, nie ma strony bez winy.

Dziś KOD budzi ten sam strach u rządzących co kiedyś Solidarność u komunistów.Na protesty nie przychodzą ludzie oderwani od koryta co PiS próbował obrażając wszystkich inaczej myślących wmówić polakom tylko przychodzą zdrowo myślący ludzie. Też Ci co tak nie dawno głosowali na PIS.Oczywiscie że radny Joachimak  powinien dać sobie już dawno spokój z polityką dosyć krwi napsuł podobnie jak poseł Piotrowicz i wielu innych byłych Komunistów. 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wladyslaw-frasyniuk-komentuje-afere-wokol-faktur-mateusza-kijowskiego/hf2fm54

(9.12.2016) To karykatura działacza politycznego i społecznego, który postanowił coś zrobić ze swoim jałowym życiem. Przecież widać, że jest znudzony sobą, a drwi ze wszystkich i wszystkiego. Sam się pewnie dziwi, że ktoś go w ogóle słucha. Widzi, że jeleni nie brakuje. Wystarczy rzucić nawet idiotyczne hasło, a zaraz zbiorą się tłumy. To go bawi. Dlatego się nakręca. Być może dzięki naiwności zwolenników, spłaci alimenty, bo nic więcej nie jest w stanie zrobić. Ani tam programu, ani głębszej myśli gospodarczej czy politycznej. Tylko pełna gęba hasełek i sloganów, które nic nie kosztują. Ciągle tam kłótnie i podziały. Ale zawsze znajdą się, często przyzwoici ludzie, którzy na sztuczki karierowicza i cwaniaka dadzą się nabrać. Tak jak naiwni nabierają się na wyłudzenia "na babcię" czy "na wnuka". Teraz jest "na  kod". Ale wszystko do czasu.

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,19542797,julita-widak-juz-nie-kieruje-podkarpackim-kod-zrezygnowala.html

http://natemat.pl/183231,kod-sie-konczy-mnoza-sie-podzialy-walki-i-frakcje-w-komitecie-obrony-demokracji

Kompromitacją jest to że Kaczyńskiemu i calemu Pisowi nie przeszkadzaja skompromitowani posłowie w ich szeregach Piotrowicz i ostatnio Krasulski ktory ma problem z swoim życiorysem. http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-posel-pis-sfalszowal-swoj-zycior... Sprawa jest świeża i skandaliczna czemu Pis milczy?Takimi ludźmi chce  Kaczyński  zmieniać Polskę? Jeżeli okaże się że Kijowski zrobił coś złego to powinien wylecieć z Kod-u.Dziś ma być u Olejnik zobaczymy co powie.Tylko nie rozumiem dlaczego opozycja ma się odciąć od Kod-u jak sugeruje poseł Terlecki czy Pis odcina się od Piotrowicza czy Krasulskiego po ich skandalicznych wypadkach?To hańba dla narodu Polskiego!!

On przynajmniej potrafił spłodzić dziecko (bez 500+), w przeciwieństwie do kurdupla, który nawet nie ma odwagi wziąć na siebie odpowiedzialności za rządzenie i steruje z tylnego fotela.

Za to ty Tom chętnie zapewne pójdziesz w pochodzie, ramię w ramię z prokuratorem PRL-u, który skazywał opozycjonistów i w dodatku jest bezczelnym kłamcą. Jest zwyczajną mendą! Pójdziesz z niespełna umysłu ministrem samorozbrojenia narodowego Macierewiczem i idiotką Pawłowicz. Pójdziesz z kłamcą Kurskim, który to kłamca tworzy media, które ciemny lud kupuje. Pójdziesz ze skazanym nieprawomocnie Błaszczakiem, którego długopis uniewinnił zanim jeszcze stał się winny (!). A może pójdziesz z Rydzykiem czy Miedlarem? Nieźle żeś sobie w takim razie dobrał towarzystwo, nie ma co. No i Orbana weźcie ze sobą, bo już nikt inny z tym motłochem nie chce mieć nic do czynienia.

Salior na pewno miałeś na myśli Kamińskiego bo jego uniewinnił długopis nie Błaszczaka.Ale nie ma co się przejmować Pis ma w dupie jeżeli kogoś obrażi lub pomówi.Ciekawe też jak zakończy się sprawa pana Piniora żenujące o szóstej rano z kamerami tak  napadać na czlowieka jakby nie można było wysłać mu wezwania.Ale  to co napisałeś o radnym Joachimaku pełna zgoda Tom.

 

Strony

 

Reklama