Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Platforma Obywatelska namieszała ci w głowie. To było pranie mózgów przez 8 lat i nadal trwa. Jako dziecko TVNu nauczono cię tylko wiary w jedno: że wrogiem ludzkości i źródłem wszelkiego zła jest PiS. Ty już prawdy nie zobaczysz. Prawda ciebie nie interesuje tylko obrona własnych obsesji.

  • I oto mamy przykład jak w osobie Toma „ciemny lud” i jemu podobni kupują brednie  wspomnianych wyżej…głównie Maciarewicza, na zamówienie J. Kaczyńskiego. Tom, w skandaliczny sposób łączysz zbrodnie ludobójstwa w Katyniu i innych miejscach ZSRR z katastrofą lotniczą wyjaśnioną nie tylko przez komisję rosyjską ale przede wszystkim polską!!! To co Tom? Cała polska rządowa komisja była na garnuszku Rosjan? O ile wiem po katastrofie nie powołano do jej składu zupełnie nowych ekspertów poza tymi, którzy w tej komisji byli wiele lat wcześniej (poza ówczesnym w-ce premierem, chyba dla podkreślenia wagi) osób!! Jest chyba różnica pomiędzy niewątpliwym kłamstwem katyńskim  ZSRR i podtrzymującym to kłamstwo przez podległy temu krajowi rząd PRL-u!  Ta dzisiejsza,  POLSKA, działająca w niepodległym już Rosji moim kraju komisja działała  transparentnie i profesjonalnie, niezależnie od rosyjskiej!! A, że doszli do b. zbliżonych wniosków, no faktów, nie da się zmienić. Polecam, po szklance zimnej wody m.innymi:  http://kuprawdzie.pl/prawda-o-katastrofie-smolenskiej/

Dlatego jest potrzeba ponownego zbadania katastrofy. Jak, poprzedni przewodniczący komisji,Jerzy Miller, mógł na początku powiedzieć:" "Albo zadbamy o spójność raportów polskiego i rosyjskiego dot. katastrofy smoleńskiej, o jednolity przekaz, który nie sprzyja budowaniu mitów, albo sami sobie ukręcimy bicz".

Nagranie ujawniono dopiero niedawno.Dlaczego ukrywano je przed społeczeństwem, kiedy rządziła PO i Tusk? Gdzie na świecie uzgadnia się zgodność raportów jakiejkolwiek katastrofy? Jak można zakończyć pracę nad katastrofą skoro wrak samolotu ciągle jest w rosyjskich łapach? Który kraj na świecie na to by sobie pozwolił?

Jeśli was to nie razi, to życzę spokoju i miłego wieczoru.

http://telewizjarepublika.pl/wassermann-podczas-ekshumacji-zostalam-oszukana-nigdy-nie-pobrano-i-nie-zbadano-probek,39843.html

 

 

 

 

Dyskusja jest daremna...Przekaz z centrali PIS: podtrzymywać wątpliwości na temat katastrofy smoleńskiej..niezależnie od , nawet racjonanych wątpliwości oponentów!!! Skąd wiem? Sam dostałem takiego smsa...Tom...myślę, że liczą na ciebie,choć jesteś taką małą mróweczką......haha!!!!!

Strony

 

Reklama