Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Przed wystąpieniem Jarosława Kaczyńskiego zgromadzeni na konwencji odśpiewali prezesowi PiS "sto lat" oraz przywitali go okrzykami "Jarosław". Lider PiS podkreślił, że nie byłoby niedzielnej konwencji, gdyby nie prezydent Lech Kaczyński". Nigdy nie wpadłbym na to,...." przypomina to: Powiedział Stalin: "Gdyby nie Lenin, nie było mnie tu"..historia lubi się powtarzać, i tak jak wtedy ciemny lud, (wtedy niepiśmienny, dziś niby piśmienny i "oczytany"), kupuje TO!!!!!..smutne i tragiczne..:(

wilk razy kilka, (no może kilkadziesiąt), ponieśli i wilka...To o prezesie pis Kaczyńskim, jakby jego wyznawcy nie kojarzyli o kim piszę..ha,ha, mimo, że wcale mi nie do śmiechu...niestety,

ci wyznawcy pis, bo z centrali, od Mazurek, nie mają przekazu dnia, bo tam panika, nie wiedzą jak zareagować, no bo jak wyznawcom pis zakomunikować, że prezes, to zwykły oszust..itd, no jak?

dzisiaj, (1.02.2019), cały dziennik tv Wiadomości o 19.30..cudne, sraczka i strach pisu jest ewidentny.....brak słów... 90% negatywnych materiałów o opozycji, (Te 10 % to o sytuacji w Wenezueli), żadnych innych wiadomości...tylko walenie w opozycje....rozpacz,..ale widać propagandyści pis uznali, że ciemny lud wyznawców pis tego oczekuje..polecam ludziom rozumnym obejrzenie tej, hm, audycji, czyli wiadomości, może jutro, (nie sądzę by się narracja zmieniłą), tej ordynarnej, nie obiektywnej żenującej agitki przynajmniej raz , by się przekonać, że moje słowa są zbyt łagodne....!!!

A ja miałem o to takie udczucie po tej dzisiejszej Pisowskiej  konwencji w stylu Gomułki.Kaczynski wprost szantazuje Polaków że jeżeli polacy nie wybiorą ich ludzi w samorządach to dana gmina niech nie liczy na wsparcia ze strony rządu!Ewidetnie Kaczynski straszy Polaków.Pis drąży do centralizacji samorządów a dokładnie mówiąc to na Nowogrodzkiej miałby być w przyszlosci centrum decyzyjne dla wszystkich samorządów.A już totalną bzdurą jest obiecywanie przez Kaczyńskiego że dogonimy zachód gospodarczo za mnie wiecrj 15-20 lat.Ale to doskonała kiełbasa wyborcza dla ciemnego ludu.

Zaczyna być "politycznie" nudno na tym forum..:Tom, greg i paru innych im podobnych żołnierzy straciło finansowanie za posty, więc się wyłączyli, no taki jest pis..jak jest kasa to walczą..,w końcu: nie wszystkim się, "należy się" jak pani premier , jak członkiniom haremu prezesa NBP: polecam im, (tym żołnierzom pis), link: http://wyborcza.pl/7,75398,24310564, dworki-adama-glapinskiego-zadziwiajace-kariery-w-narodowym.html, a pisaliście: wystarczy nie kraść, ha,ha

Jak mocno musi być zdegenerowany twój umysł skoro takie wniosi wyciągasz biedaku, twój głos na tym forum to jak "wołanie na puszczy"...pozdrawiam noworocznie:)

Cyt: grega: „Jak mocno musi być zdegenerowany twój umysł skoro takie wnioski wyciągasz biedaku”.., dokładnie taki tekst otrzymał jeden z żołnierzy pis, do publikacji w różnych mediach, by przeciwstawiać się tzw.: „kłamliwej propagandzie”, że za ostatnie afery z: (KOMISJĄ Nadzoru Finansowego i banku NBP w osobie tego banku prezesa, (Glapinskiego) odpowiedzialny jest pis!!, a konkretnie Kaczyński do spółki z tymże prezesem NBP Glapińskim..i co ty na to?.., to ja mam „zdegenerowany umysł”, czy wam się coś w waszym umyśle pojeb………..! PS. Przepraszam czytelników za język, ale ci z pisu innego nie rozumieją.!

Strony

 

Reklama