Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

No to tak referat. Zacząłem interesować oglądać TV w podstawówce jak było zadanie domowe na WOS-ie wymienić trzy komunikaty akurat z Wiadomości bo jeszcze nie było poza reżimowych stacji. Kiedy zauważyłem w którymś tam roku że komunikaty się nie zgadzają to i od tego czasu poświęcam 90 minut dziennie na ich oglądanie by ,oddzielić ziarno od plew,. TYP(PiS) TVN(PO) i Polsat(bez partyjny).
żyd atakuje żyda a MY łykamy to zacietrzewienie:
https://www.youtube.com/watch?v=KYCXgcuqPRc

On Kaczyński, czy jakoś tak, ten osobnik bredzi dalej, członkowie sekty pis biją brawo...1000,00 dla...500,00 dla, 200,00 dla, 100 dla, 20, dla -50 00 000 000,00 budżetu ..i naszych, podatników pieniędzy..zapłacimy za te brednie straszną cenę..do zobaczenia za 10 lat::(

Patrząc globalnie takie pompowanie pieniędzy ma sens w przypadku gdy zostają one na lokalnym rynku a tu wyfruwają jak przez sito z grubym okiem , gospodarka zdominowana przez zagraniczne firmy Joskin Netto itd itp ktoś napisze ale dają prace i jako takie płace, jesteśmy tanią wykształconą siłą roboczą oczywiście nie sportowcy gwiazdy tzw politycy ,oni-rząd sam się wyżywi,. Słusznie do zobaczenia w niedalekiej przyszłości. Człowiek potrzebuje jeść spać srać.

No tak z komunikatów w TV wierzyłem w Polskę jako wpierw drugą Japonię później drugą Irlandię hura hurra, teraz kolejny cel se wyrachowali będą walczyć z ,mową nienawiści, to JA się pytam dlaczemu po 1989 roku każdy prezydent był pochodzenia żydowskiego przejęcie władzy przypadek czy spisek wpierw ,rozmów w Magdalence, później ,okrągłego stołu, i wszystko legalnie na naszych oczach.

udupili tego,idiotę Toma, widać w pis powoli zdobywa większość, tych, która takich,, jak Tom idiotów eliminuje, najwyższy czas!!

Nie stać ciebie na logiczne myślenie, mądrą refleksję czy ciekawą informację. To, co uprawiasz to po prostu bełkot opętanego obsesjami paranoika. Walczysz z urojonymi demonami. Na twoim przykładzie widać, że zbyt wysoka tempreatura sprzyja ujawnianiu się różnych przypadłości. A  -jak wskazują sondaże, dopiero jesienią przeżyjesz prawdziwy szok. Co ty wtedy zrobisz, bidoku? Aż strach pomyśleć. Tymczasem z umiarem korzystaj z ładnej pogody, ciesz sie życiem - szybko mija. Odpocznij od politykierstwa, które zbyt głęboko weszło w naszą świadomość i sieje spustoszenie. I często musisz zanurzać się w chłodnej wodzie. Bądź zdrów.

Rządzą  nami niezrównoważeni ludzie Polska się faszyzuje kościół udaje że nic nie widzi a Tom twierdzi że jest zajebiście.Komunistom też wydawało się że będą rządzić wiecznie jak mówi znana przepowiednia " Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha"Koniec jest bliski Tom a wtedy swoich idoli będziesz mógł odwiedzać w wronkach.

Strony

 

Reklama