Jesteś tutaj

Hallo..... jest tu ktoś ???

Obrazek użytkownika GburiaFuria
Wysłane przez GburiaFuria w pon., 16/05/2016 - 19:50

Rozumiem, że zmiany które następują od ponad sześciu miesięcy przetrzebiły lożę do ZERA !!!

Strach się bać !!!

Co się dziwisz komuna wróciła ludzie mają pracę kredyty itd.l chyba boją się.Dzis ci od tych zmian mogą z łatwością  sprawdzić np.kto krytykuje Prezydenta,burmistrza czy też radnego.Totalna inwigilacją wróciła do łask.

 

jeszcze kilka innych na koszt UM .?

Zgodnie z ustawą za propagujące komunizm uważa się także nazwy odwołujące się do osób, organizacji, wydarzeń lub dat symbolizujących represyjny, autorytarny i niesuwerenny system władzy w Polsce w latach 1944-1989.

Ustawa zobowiązuje samorządy do zmiany obowiązujących nazw, które upamiętniają lub propagują komunizm lub inny ustrój totalitarny, w ciągu 12 miesięcy od wejścia w życie nowych regulacji.

 

komunistycznych dygnitarzy.???

To pomówienia i kłamstwa ..!!! rzucane przez: resortowe dzieci, świnie odsunięte od koryt, żydo-komunę, cyklistów, wegetarian, ukrytą opcję niemiecką, kondominium. To komuniści i złodzieje, totalna opozycja usiłuje rzucić cień na jedynie słuszną i prawdziwie oddaną Polsce i suwerenowi władzę...

Którz nie wie, że prezes był niebywale prześladowany !!!, pomimo, iż nie był internowany. : /  Którz wątpi w niepodważalne fakty, iż poseł  Piotrowicz były prokurator nadstawiał własny kark by ratować opozycjonistów...  Mount Everest cynizmu i tupetu..... Zaraz rzygnę...  : /

A propos zmiany nazw ulic..., przecież okres PRL'u to też historia Polski !

 

Reklama