Jesteś tutaj

kandydat do Sejmu RP

Obrazek użytkownika jacstr7
Wysłane przez jacstr7 w pon., 07/10/2019 - 18:25

Pan,panie Czarnecki wiem, ze oprócz pańskiego doświadczenia politycznego i gospodarczego to też potrafi Pan słuchać ludzi i liczyć  się ze zdaniem innych osób. przez naiwność i głupotę ludzką straciliśmy Pana jako dobrego burmistrza. Szkoda. wielka szkoda.Mam nadzieję ,że tym razem nie dadzą się ludzie porwać hejtowi tak jak rok temu w wyborach samorządowych. Popieram Pana i głosuję na Pana

Może już jacstr7 zapomniał, ale Pan Czarnecki był już kiedyś PiS-owskim posłem na sejm w latach 2005-2007. Niestety ja nie pamiętam, by w tamtym czasie Pan Czarnecki zrobił cokolwiek dobrego dla Trzcianki? Jeśli się mylę, poprawcie mnie!

Pozwól jacstr7, że przypomnę Ci, jak tu w ubiegłym roku zachwalałeś Pana Czarneckiego. Dziękowałeś mu publicznie, że rozbudował cmentarz i walczy o przywrócenie powiatu Trzcianeckiego. Przyznać trzeba, że rozbudował (położono tam nawet przy tej okazji sporo betonowej kostki), niestety do dziś nie można korzystać z tej części cmentarza. Co do powiatu ... Nie wiem, czy wiesz, ale Pan Czarnecki zaraz po przegranych wyborach na burmistrza, opuścił szeregi rady miasta, by zostać członkiem zarządu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Urzędując w pobliskim Czarnkowie, prawdopodobnie Pan Czarnecki nigdy już więcej nie wspominał już o powiecie Trzcianeckim? Smutne?

Ostatnio Pan Czarnecki, już jako polityk PiS-u kandydujący do sejmu obiecał wybudować obwodnice dla mieszkańców Piły, Ujścia, a nawet Jastrowia! Parę lat temu, obiecywał także i w Trzciance, lecz nigdy słowa nie dotrzymał. Swoją drogą, gdyby te obwodnice miałyby być z kostki betonowej, to może ....

Życzę wielu owocnych przemyśleń i dokonania właściwych decyzji wyborczych.

Kandydat do Sejmu K . Czarnecki z okręgu 38 listy nr 2 poz : 1 dostaje poparcie od samego Prezesa J .Kaczyńskiego . Tak silne poparcie jakie otrzymał ten kandydat nie daje się tak sobie . Krzysztof Czarnecki to ten człowiek który powinien znaleść się w Sejmie również z woli wyborców z
okręgu 38 - go bo to człowiek moim zdaniem który oprócz jak już pisałam z kompetencją i doświadczeń polityczno - gospodarczm posiada również zdolność dostrzegania potrzeby danej społeczności . Jestem pewna że troską obejmie cały okręg z którego uzyska mandat zaufania , bo dał temu dowód bywszy burmistrzem Trzcianki gdy niepodzielnie dbał o równomierny rozwój całej gminy. Szkoda że nie doceniła to lokalna społeczność .
13 - go . idźmy na wybory bo każdy głos się liczy i oddajmy głos na 1- nke namaszczoną przez samego Prezesa Kaczyńskiego .

Szanowny Pan Premier Prezes Jarosław Kaczyński (Chyba nie pominąłem żadnego z imion, których, zaraz będzie miał więcej niż Hajle Sellasje) namaszczać może sobie kogo mu się żywnie podoba. Na szczęście nie może za mnie i innych pomyśleć. Wolę zagłosować na kompetencje, a nie umiejętność ustawienia się do fotki z wierchuszką. Tego się trzymajmy. 

Wszystkiego najlepszego - dobrych wyborów.

Głosuję na PiS i mam swego wybranego lokalnego kandydata bo nie chcę przewracać Polski do góry nogami która, odbija się dopiero od dna .

Głosuję na Krzysztofa Czarneckiego .
Lista nr : 2 poz .1 okręg 38 .

 

Reklama