Jesteś tutaj

Kiedy wreszcie koniec tej żałosnej, smoleńskiej farsy..?

Obrazek użytkownika sailor
Wysłane przez sailor w pon., 10/04/2017 - 11:41

Czy ktoś jeszcze wierzy Antoniemu "Smoleńskiemu"? Czy ktoś jeszcze pamięta o pomordowanych oficerach naszego wojska w Katyniu?

Powinieneś wiedzieć, że rocznica katastrofy smoleńskiej jest nierozłączna z mordem polskich oficerów w Katyniu, jeżeli nie rozumiesz tej współzależności poprostu wstrzymaj się od dalszych komentarzy. Eskalacja napięcia przy okazji rocznicy jest nie namiejscu...

W rocznicy? A co z miesięcznicami? Co z comiesięcznym "Dniem Świra"? Kto eskaluje twoim zdaniem to chore napięcie? Tylko pisowi zależy na tym, żeby ciągnąć to chore przedstawienie w nieskończoność! Kilka procent durnego pisowskiego elektoratu nadal nabiera się na chore bajki szalonego Antoniego, a w dodatku można się jeszcze przy tym nieźle się obłowić. Co rusz wymyślane są nowe historie, które wykluczają poprzednie. Co rusz walnięty prezes mówi o jakimś lepszej lub gorszej części społeczeństwa polskiego. Głupek pamięta tylko o swoim bracie, a prawdopodobnie sam się przyczynił do jego śmierci i chce zakrzyczeć rzeczywistość. Pamięta co najwyżej o kilku innych pisoiwcach, ale przez gardło mu nie przejdą nazwiska osób z opozycji, które także zginęły w tej katastrofie. Może dlatego że one zwyczajnie zginęły a nie poległy. I kto tu CHCE eskalować napięcia?

Z tą różnicą greg że katastrofę smoleńską próbuje się wyprzeć ludobójstwo w Katyniu.Podobnie jest z Żołnierzami Wykletymi a Żołnierzami AK zamiast pracować nad uszanowaniem i pamięci dramatu tych  ludzi i wydarzeń to próbuje się faworyzować te wydarzenia.

Greg trochę czytać, nie tylko smsy od wodzów, pytanie sailora jest dzisiaj zasadne, w dniu rocznicy kiedy Prezydent Tysiąclecia chciał w ramach kampanii wyborczej uczcić zamordowanych polskich oficerów a niestety zdarzyła się katastrofa lotnicza, którą dzisiaj czci się na różnych uroczystościach, tych, którzy tam zginęli, wybiórczo, w zasadzie tylko mających pochodzenie pisowskie, (jak w kancelarii KPRM)..o Katyniu jakby cicho..To w sumie TY i Twoi współplemieńcy pisowscy czynią to co próbujesz zarzucić sailor.....

- bardzo wyraźnie w ostatnim zdaniu wyeksponowałeś swój poziom...

pozdrawiam i życze więcej dojrzałości w proklamowaniu swoich poglądów.

o tym poziomie..działasz metodą pisowską, mógłbyś to doprecyzować ten poziom, no do czego mam się odnieść, a też na czym powinna polegać "większa dojrzałość" w proklamowaniu swoich poglądów..życzysz mi, żeby się "poprawić", dobrze by wiedzieć co, powinienem zrobiić by tę dojrzałość i poprawę w Twojej ocenie uzyskać :)

sam się przyznajesz do tego, że nie rozumiesz prozaicznych rzeczy, więc nie tocz publicznej dyskusji w temacie wykraczajacych ponad to co jesteś w stanie sam dobrze zrozumieć.

 

Strony

 

Reklama