Jesteś tutaj

Nadal bronimy wolnych sądów

Akcja "ŁAŃCUCH ŚWIATŁA" trwa. Broniąc wolnych sądów bronimy naszej własnej wolności i naszych praw. Spotykamy się o 21.00 pod Sądem w Trzciance, ul. Staszica i zapalamy świeczki, jak tysiące ludzi w całym kraju.

 

widzisz tak sie skałada ze we wrześniu wracam do Polski po ponad 20 latach - mam dość, robię to w trosce o moje dzieci, kiedyś z tą myślą wyjeżdżałem z Polski, ja Europe poznałem bardzo dobrze i mam punkt odniesienia. Z rejonu w którym mieszkam Niemcy masowo przesiedlają się do Wegier, czy wiesz dla czego? bo mają dosć życia w strachu i niepewności...to daje liberalna polityka Niemiec, pieniądze to nie wszystko...można je mieć i się bać nie o pieniadze lecz o swoje dzieci a dokładnie o ich przyszłość...o tym w tvn ani w newsweek nie mówią?

Mam b. wielu przyjaciół i znajomych w tych znienawidzonych przez wyznawców pis Niemczech..jak im zaprezentowałem ten niby pogląd Grega, byli oburzeni, ich komentarz krótki: zaś jakiś troll, ten GREG, pewnie nigdy nie mieszkał poza granicami PL, no może w Kadłubku, (przepraszam mieszkańców Kadłubka),stąd taki ma ten GREG horyzont..płaci mu pis za każdy wpis (ponoć 5zł za każdy,)to pisze takie brednie!! A ciemny lud to chętnie kupuje..np Tom..i paru innych..śmiać się czy płakać..raczej płakać, że są mieszkańcy Trzcianki, którzy traktują takie wpisy poważnie..więc raczej płakać....!

widać potwierdzas fakt że innych mierzysz własną miarą, 

Skoro masz b wielu przyjaciół w Niemczech zapytaj ich czy ich żony i córki odważą sie same wyjść do miasta po 19:00?  i dla czego nie?  

ps.  i nie mieszaj Pisu  do sytuacji w Niemczech - no chyba że PIS to twoja obsesja...

Jak wy chcecie robić po kimś porządek jak sami posostawiacie po sobie gorszy syf.Czy zamach na konstytucję trójpodzialu władzy i Trybunal Konstytucyjny to nie afery ktore godzaca w ustrój panstwa  szkodząc nieporównywalnie bardziej Polsce i Polakom niż wszystkie afery poprzedników. Nkt wam nie dal przyzwolenia na robienie z polski takiego chlewu nawet demokratyczne wybory.A czy dotrwacie  do końca kadencji to wątpliwa sprawa.Jedno jest pewne Polacy mogą posunąć się do różnych kroków nawet tych niedemokratycznych jeżeli będziecie tak dalej szli w szkodę.

Tacy "niby" poinformowani inteligentni inaczej zawsze się znajdą. Platforma Ubywatelska rozkradła Polski naród, na zamówienie "sąsiadów" zniszczyła Polskie Stocznie i Górnictwo, próbowała poprzez spółkę AmberG zniszczyć Polski LOT żeby go sprzedać Niemcom za psi grosz tak jak sprzedają nas od ponad 20 lat. Niestety ale tacy ludzie dopóki będą miały prawa głosu to nadal będą głosować na nowoczesne.de, platformy, psele, czy inne ustrojstwa bo a tamci to oni kradli ale mniej i po co ich rozliczać. Nawet nie chce wspomnieć o powiązaniach Bronka z WSI i dziwnymy działaniami z WAT (Wojskowa Akademia...gdybyś nie potrafił rozszyfrować), na tych działaniach Polska straciła miliardy złotych. A możę wspomnimy o aferze FOZZ i sprawdzimy kto brał udział w niej i kto jest teraz w jakiś platformach i nowoczesnych?

Bo pewnie myslisz, że w nowoczesnej to normalni ludzie są z łapanki? Nie ! tam jest pół komitetu Bronisława K. i tak was oszukują od lat...

Ciekawy jestem czy wiesz jaki wał zrobił Kosimiak K. ? A wiesz ile to jest 49 mln zł ? tyle właśnie przeznaczył na portal dla bezdomnych!!!

A ciekawę co powiesz na Pendolino? Fajne nie cacuszka ahhh takie fajne te pociągi (w każdym kraju gdzie były sprzedane, oprócz Polski, toczone są śledztwa korupcyjne związane z ich zakupem) ps. jak je PO wprowadziło to się okazało, że tory są nie przystosowane :O ? kto by pomyślał...

PIS jak na razie nie ukradł niczego, chyba że komuś "konstytucję" "demokrację" pisaną przez ludzi którzy okradali nas w przeszłości i przyszłości.

Tak tak PO I PSL doprowadzilo Polskę do ruiny wiesz co tego już nikt nie kupuje.Co do złodziejstwa winnych jezeli tacy są skazać nie winnych przeprosić.Caly świat widzi zamach na demokrację w Polsce ale PiS i ty też Adrian co jest smutne z racji mlodego wieku widzi wszystkich tylko nie siebie.

 

http://pikio.pl/skandal-wychodzi-na-jaw-rzad-po-cichu-wyplaca-sobie-co-m...

I tacy ludzie mają decydować o winie  lub niewinnie obywateli?A zbiegiem czasu wyjdzie więcej takich kwiatków.A co że stodoła Szyszki?

Ale Pis mozna wszystko nawet łamać postanowienia Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu!!!Ten rząd przypomina rządy w Rosji Białorusi Turcji a nawet Korei Płn.

Strony

 

Reklama