Jesteś tutaj

Piotr Liroy Marzec - o co chciałbyś zapytać?

Niedługo nasze miasto odwiedzi poseł koła poselskiego Konfederacja - Piotr Liroy - Marzec. Prezes stowarzyszenia Skuteczni, skuteczny poseł, który potrafił przekonać sekciarzy do poparcia projektu legalnej medycznej marihuany w Polsce. O co spytałbyś Liroya? Teraz na trzcianka info, niedługo w realu. Aha - nie będzie wtedy karteczek i cenzury...

to co to za jeden? Faszysta od Brauna, idiota od Korwina, piszą o Nim:, nie szczepiony..i wszystko jasne! I pan Wawrzyniak, nauczyciel trzcianeckiej młodzieży TAKIEGO ŚWIRA poleca, no końca świata...pewnie nie będzie, jednak uważam, że nie przystoi nam, mieszkańcom Trzcianki uczestniczyć w tej hućpie!!

coś na rozum jednak mu padło.: cyt. tegoż , jak mu tam Liroya, czy jakoś tak : "Kilka dni temu udzielałem wywiadu poznańskiemu radiu. W tej samej rozgłośni, w 1956 roku Józef Cyrankiewicz groził Polakom słowami: »Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie...«. Czy tak samo potraktuje Pan przeciwników Unii Europejskiej? Czy w naszym kraju nie ma miejsca na wolną i merytoryczną dyskusję o korzyściach i zagrożeniach związanych z członkostwem w UE?" - pytał Liroy-Marzec, znaczy przeciwnik naszego członkostwa w UE..! gratuluję wyboru Panu Wawrzyniakowi, nauczycielowi trzcianeckiej młodzieży takiego , hm, "idola" :((

Jak widać powyżej, naszym lokalnym  totalsom, czyli zwolennikom jedynej słusznej idei i partii, poseł Liroy nie podpasił. Myślę, że jest to świetna rekomendacja do przyjścia i zadania pytania osobiście - wstępny termin 15 kwietnia!

Bardzo chętnie postaram się być.A ja interpretuje trochę inaczej słowa Cyrankiewicza" kto podnosi rękę na UE to albo idiota albo nie świadom swoich poczynań"wszyscy wiem że UE nie jest idealna dlatego trzeba ja wzmacniać a nie osłabiac mi zadowoleniu Rosji.

Strony

 

Reklama