Jesteś tutaj

Polska na krawędzi UE

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w śr., 20/12/2017 - 14:35

Uruchomienie art.7 spycha nas jak to mówią do "poczekalni'.Bylismy liderem w Europie a teraz zaczynamy być wrzodem na tyłku.I moim zdaniem to wszystko po to żeby Kaczyński mógł kiedyś odejść w spokoju sumienia że spełnił obietnicę w stosunku do swojego  brata żeby wsadzić wszystkich winnych jego śmierci do więzien.Jezeli PiS się nie wycofa z swoich decyzji to konsekwencje będą katastrofalne dla nas wszystkich.

Asbachlt...jeżeli liczysz na jakąś reakcję na tym forum, przeliczysz się, ciemny lud tego nie czyta, żołnierze pis nie mają wytycznych, Prezydent łże w żywe oczy, ale kogo to dziś obchodzi..potwierdza się teza: dopiero jak ciemny lud dostanie kopa w dupę, a dostanie, (obcięte programy unijne, zmniejszone dotacje do rolnictwa...itd), to się ocknie, może być za późno, Putin i Łukaszenka, o Orbanie nie wspomnę, nie pomogą, nie mają w tym interesu, w ich interesie jest Polska skłócona, nie szanowana w Europie, słaba...ale ciemny lud pod przewodnictwem pis idzie na to, jak barany na rzeź.., niestety!!!! Rzecz w tym też, że w dupę nie dostaną politycy pis, ani żadni inni...tylko ciemny lud, a i my obywatele razem z nimi...!!

Santoryn oni czytają czytają tylko mają zakaz komentowania.Ja tam nie tęsknię za nimi.Oni są ubezwlasnowolnieni taką demokrację chcą i nam narzucić.My róbmy swoje piszemy co o ich  chorej zmianie myślimy.Co do Adriana to porażka rozczarował większa część Polaków jak podaje w ostatnim sondażu "Rzeczpospolita"I w żywe oczy bajki opowiada.Mysli że jak będzie mówił podniesionym głosem to damy się nabrać  nie panie Adrianie nie doceniasz swoich rodaków.Upadek Polski zbliża się dużymi krokami i masz rację ruscy wniebowzieci że sami się okladamy im to na rękę.Cierpliwosc UE powoli się kończy a my możemy wylądować w czarnej dupie bo nie jesteśmy pepkiem świata jak to tym kiepom się wydaje.Niektorzy wręcz ręce zacierają żeby zająć nasze miejsce.UE poradzi sobie bez nas my bez niej napewno nie.Tak jak wcześniej pisałem PiS chce nas wyprowadzić z UE tylko że wczesniej oni nas z niej mogą sami wyrzucić.

 

Oto przykład ciemnego luda: http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-12-21/radna-pis-przebrana-za-ani... Gdzie my jesteśmy!!!! Dokąd zmierzamy!!! Przecież to się dzieje nie tylko w Zielonej Górze, ale i w Trzciance i nie tylko, w innych formach TEŻ!!  "Niby" mamy XXI wiek, a tu głębokie średniowiecze się wciska..!!!!

I "TAKA" "osoba " jest radną...!!, No dzielna przedstawicielka, niestety dość licznego ciemnego luda, mniej więcej taki jest psychologiczny profil polityków pis, niestety..!! Tych w sejmie i senacie TEŻ!! Co jest tragedią!!!

A może radna liczy że pójdzie żywa  do nieba i przygotowuję się latami do lotu?A tak na poważne radna zachowuję się co najmniej niepoważnie i niech się nie dziwi że naraża się na żartobliwe pinie.Wielu tych najbardziej zagorzalych wierzących czesto drzemie złość i nienawiść do ludzi innych poglądów.Patrz na Kaczyńskiego modli się kleka a dzieli i ubliża nam wszystkim.Chora władza chorzy ludzie.

No cóż ..idiota, no taki się urodził, ten Szlachta, nie pomogła edukacja, sytuuje się obok pani wymienionej wyżej, znaczy ciemny lud, skąd się tacy biorą, przecież to nie są analfabeci....w dzisiejszych czasach, wydawałoby się, jednak są, Szlachta jest przykładem, bywa i tak..!:(

Czyli jednak nie masz zielonego pojęcia o polityce lub geopolityce. Socjalizm UE się podoba?  Na przyszłość, zastanów się nad tym co piszesz, do kogo,  i jakie mogą być tego konsekwencje.

Strony

 

Reklama