Jesteś tutaj

Przepraszamy za utrudnienia

Przy próbie wejścia na strone trzcianka.info przeglądarki internetowe informują Państwa, że wygasła ważność certyfikatu bezpieczeństwa witryny.

To prawda – ważność certyfikatu minęła 23 lipca – i cały czas czekamy na nowy certyfikat od naszego hostingodawcy czyli od Nazwa.pl

Możemy jednak zapewnić, że połączenie w dalszym ciągu jest szyfrowane, chodzi tylko o datę ważności certyfikatu, który będzie odświeżony jak tylko otrzymamy nowy certyfikat. Użytkowanie seriwsu trzcianka.info jest przez cały czas możliwe – należy w tym celu wybrać opcję “kontynuuj mimo wszystko” (Google Chrome), “Rozumiem zagrożenie i potwierdź wyjątek bezpieczeństwa” (Firefox) lub “Kontynuuj przeglądanie tej witryny sieci Web” (Internet Explorer).

SSL

" Szanowni Państwo,Informujemy, że dla domen(y): trzcianka.info wygenerowany został komercyjny certyfikat nazwaSSL... "

"Oprócz komercyjnego certyfikatu SSL zyskali Państwo możliwość przyspieszenia swojej strony WWW za pomocą HTTP/2. HTTP/2 to nowoczesna wersja protokołu służącego do komunikacji pomiędzy przeglądarką a serwerem. Wdrożenie certyfikatów SSL wraz z protokołem HTTP/2 sprawia, że strony otwierają się szybciej, a przesyłane dane są zabezpieczone przed przypadkowymi osobami, które mogły by próbować podsłuchiwać transmisję danych.

Dzięki certyfikatom SSL Państwa strony WWW będą zawsze wyświetlane jako bezpieczne, nawet po najnowszych zmianach w przeglądarkach internetowych Google Chrome i Firefox, polegających na oznaczeniu wszystkich stron w przeglądarkach nieposiadających certyfikatu SSL jako niebezpieczne.

Unikalne połączenie zabezpieczeń Państwa usług za pomocą kryptografii DNSSEC i SSL, rozproszonego w Europie systemu serwerów DNS Anycast nazwa.pl oraz technologii HTTP/2 potwierdzają słuszność Państwa decyzji w zakresie wyboru oferty firmy nazwa.pl, jako najlepszej z dostępnych na polskim rynku. Nazwa.pl, będąc liderem technologicznym przekazuje Państwu najwyższej klasy usługi, a Państwo jako pierwsi w Polsce możecie z nich korzystać."

 

Reklama