Jesteś tutaj

Sylwester w Trzciance

Czy w tym roku w naszym mieście będzie jakaś impreza sylwestrowa? Np. koncert w Parku 1. Maja lub chociaż pokaz fajerwerków o północy?

Pragnę się jedynie przy tej okazji wytłumaczyć, że bardzo chcieliśmy zorganizować plenerowe spotkanie w noc sylwestrową, ale ze względu na ograniczony czas na przygotowania i w trosce o Wasze bezpieczeństwo dopiero w przyszłym roku będzie to możliwe. Fundusze by się znalazły, ale po prostu nie chcielibyśmy niemiłych konsekwencji.

Opracujemy plan imprezy masowej na terenie Parku 1 Maja i będziemy mogli na spokojnie, a zarazem odpowiedzialnie zabezpieczyć to miejsce za rok. Sylwester niesie ze sobą trochę zagrożeń, które pragniemy zminimalizować, lecz z pewnością nie chciałbym w żaden sposób odchodzić od wspólnego spędzania czasu:)

Cytat pochodzi z facebookowego profilu: Krzysztof Wojciech Jaworski

No i to mi się podoba ;)

Też na fb Pani Milena Pochylska krytykuje bal burmistrza. Ja zauważyłem inną rzecz. Nareszczie zaczęła się współpraca. MDK organizuje a bilety sprzedaje dziwny twór BPiCK. To kto weźmie kasę z biletów. MDK czy BPiCK czy urząd. A może BPiCK zostanie działem MDK 

Strony

 

Reklama