Jesteś tutaj

Tomasz Jurczyk skazany za pomówienia

Obrazek użytkownika Frant
Wysłane przez Frant w sob., 02/02/2019 - 09:42

W dniu wczorajszym, wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Poznaniu został utrzymany wyrok Sądu Rejonowego w Trzciance skazujący Tomasza Jurczyka za pomówienie Mariusz Gawrycha za pomocą środków masowego komunikowania się o takie postępowanie i właściwości, które mogą poniżyć go w opinii publicznej, to jest występku z art. 212&2 k.k. na podstawie art.212&2k.k. w zw. z art 91&1 k.k. uznając że czyny zostały popełnione w ramach ciągu przestępstwa z art 91&1 k.k. na karę 40 stawek dziennych grzywny, ustalając wysokość jednej stawki na kwotę 20 zł oraz nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego w wysokości 2000 zł. oraz opłacenie kosztów procesu. Sprawa toczyła się od 2017 roku i oskarżony otoczony prawnikami nie wywinął się od odpowiedzialności za swoje czyny.

W dniu wczorajszym, wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Poznaniu został utrzymany wyrok Sądu Rejonowego w Trzciance skazujący Tomasza Jurczyka za pomówienie Mariusz Gawrycha za pomocą środków masowego komunikowania się o takie postępowanie i włąściwości, któe mogą poniżyć go w opinii publicznej, to jest występku z art. 212 &2 k.k. na podstawie art.212&2k.k. w zw. z art 91&1 k.k. uznając że czyny zostały popełnione w ramach ciągu przestępstwa z art 91&1 k.k. na karę 40 stawek dziennych grzywny, ustalając wyskość jednej stawki na kwotę 20 zł oraz nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego w wysokości 2000 zł. oraz zapłacenie kosztów procesu.

Sprawa toczyła się od 2017 roku i oskarżony otoczony prawnikami nie wywinął się  od odpowiedzilnościł za swoje czyny.

Proponowałem ugodę... i nic. Poradziłem sobie sam, bez prawników. Nacisk prawnika i sztuczki przeciągnęły sprawę, lecz wreszcie dobiegła końca. Na apelacji była już inna prawniczka, stąd mowa o prawnikach. Ja nie odwoływałem się...
Bilans wyszedł dla mnie korzystniej... to tak na marginesie.

Z tego co pamiętam to Ty fran też musiałeś zapłacić Tomkowi możesz napisać ile to było?Po drugie jaki masz stosunek spraw wygranych do przegranych?Dlaczego też manipulujesz pisząc "że Tomek był obstwiony adwokatami"?

 

Reklama