Jesteś tutaj

Trzcianecki sąd tuszuje przestępstwa?

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w pon., 25/11/2019 - 12:36

Kolejne kontrowersje w lokalnym internecie ...

"W Sądzie w Trzciance nie działa prawo - działają przestępcze układy za pieniądze podatników."

Film wraz z opisem pochodzi z YouTubowego kanału: Tomasz Kr

Większość społeczeństwa jest za reformą kasty samowybierajacej się . PiS nie robi tego najlepiej , ale chyba jako pierwsza partia od 30lat ruszyła temat , a wiadomo rusz takie coś to kwik i smród na całą Polskę i Europę . Ale gdy widzę takie sprawy jak zwęglone zwłoki Pani Jolanty Brzeskiej obrończyni wyłudzanych kamienic ,znalezione w parku i tyle ,winnych nie ma ( widocznie sama się podpaliła!!???)czy cała masa zgonów starszych ludzi którzy zmarli ( na zawały itp. ) krótko po tym ja dostali pismo od czyścicieli kamienic , że czynsz nagle wzrasta o 500%  i z dnia na dzień odcina im się wszystkie media to tu zaczyna w grę wchodzić świadome mordowanie ludzi . Rząd Olszewskiego chciał zrobić czystkę , wprowadzić nowe zasady , to obalili rząd , parę lat temu stwierdzili że będą się samooczyszczać , niestety jest coraz gorzej . Reforma jest potrzebna , bo tu chodzi o ludzkie życie a nie o zasraną konstytucję. Jak przez nieudolność czy celowe działania kasty mają ginąć ludzie to w nosie ma konstytucję , widocznie jest wadliwa  a kasta ma w d..ie konstytucję i proworządność. Nie dzień dzisiejszy nie jestem za wolnymi sądami tylko za takimi jak np. w Niemczech , czyli za kontrolowanymi przez społeczeństwo , czyli przez parlament .Niestety w Polsce nie mogą być na razie wolne sądy , konieczna jest nad nimi kontrola , ale może kiedyś; jestem jak najbardziej za :)

 

Reklama