Jesteś tutaj

Wybory Samorządowe 2018.

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w ndz., 03/06/2018 - 19:57

Czas najwyższy założyć temat związany z zblirzajacymi sie wyborami samorządowymi.Mija dwa lata kiedy do władz doszla partia która w mojej opinii nigdy rządzić nie powinna.Ale taka jest demokracja rządzi ten kto bardziej przekona do swoich programów wyborczych i tu pełną zgoda.Tylko z tą różnicą że obecna opcja polityczną łamie standardy demokracji zawlaszczajac wszystkie sobie instytucje państwowe upolityczniajac sady prokuraturę SN i TK  niszcząc ich niezawisłość.Mam nadzieję że naród nie pozwoli na dalszą dewastacji państwa.Teraz Pis chce zniszczyc samorządy.Jezeli Pis wygra wybory samorządowe to pis da. Zobaczcie jakiej Polski chce b.prokurator w stanie  wojennym obecnie poseł PiS Stanisław Piotrowicz. https://wiadomosci.wp.pl/awantura-na-spotkaniu-z-piotrowiczem-pan-byl-op....

Slowa Piotrowicza to moiej opini próba i zapowiedz zastraszenia zakneblowania wolnych  mediów.Czy na pewno takiej Polski chcemy?

Szczere gratulacje, miasto potrzebuje nowego spojrzenia na problemy. Prywatnie od siebie dodam, ze niwy burmistrz powinien zamówić zewnezewnę, niezależny AUDYT urzędu miasta. Tak by zakończyć betonowy uklad w mieście i gminie. 

Głosowałem na poprzednika - teraz już tak mogę napisać bo po wyborach i głosy policzone ale pędzę pogratulować ,koronacji, na burmistrza. A co niech się ,dociera, i nabywa doświadczenia które będzie owocowało tym iż będzie nam wszystkim lepiej się żyło . Skok na kasę w białych rękawicach:).

Strony

 

Reklama