Jesteś tutaj

II Parada Mikołajów w Trzciance

Data: 
piątek, 6 Grudzień, 2019 - 17:00
II Parada Mikołajów w Trzciance

PARADA MIKOŁAJÓW!

Start: plac pod platanem
Parada ulicami miasta - zakończenie w Hali S-W.
Data: 06.12.2019 Godz. 17:00 - 19:00
Udział: bezpłatny

W dniu Św. Mikołaja, czyli 06 grudnia 2018, najmłodsi, średni wiekiem i najstarsi wyruszą drugą już trzcianecką paradą z centrum miasta w stronę Hali Sportowo-Widowiskowej (w roku 2019 trasa wydłużona)! Obowiązkowy jest strój, choćby najmniejszy atrybut, Mikołaja.

Szykujemy czapki, całe stroje, dzwonki, grzechotki, transparenty, brody i inne... Przejdziemy paradnie przez miasto, aby na terenie Hali S-W uczestniczyć w zabawach, konkursach i występach przygotowanych przez MDK wraz z partnerami przedsięwzięcia!

Nie obędzie się również bez nagród, słodkich upominków oraz bez specjalnego gościa, czyli Świętego Mikołaja, z którym każdy uczestnik będzie mógł się spotkać choćby przez chwilę, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zostawić jemu list / laurkę z prośbą o gwiazdkowe prezenty, czy też zostawić kolorowe podziękowania!

Podczas parady wytypowany zostanie Trzcianecki Mikołaj - na podstawie ocen przygotowania stroju, zachowania typowego dla Mikołaja oraz zaangażowania w rolę świętego! W trzech kategoriach wiekowych wytypowani zostaną laureaci, których odznaczymy specjalnym tytułem!

Dodatkowo przed Halą S-W odbędą się specjalne atrakcje (także kulinarne) i ciekawe animacje, a całości towarzyszyć będzie świąteczna już muzyka i piękny wystrój.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1066981590360584/

 

Reklama