Hit wiosny! Lubuszanin Trzcianka - Nielba Wągrowiec

Embedded thumbnail for Hit wiosny! Lubuszanin Trzcianka - Nielba Wągrowiec

Po niezwykle emocjonującym meczu z Unią Swarzędz, lider tabeli - MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka tym razem przed własną publicznością zmierzy się w hitowych derbach OZPN Piła z wiceliderem - Nielbą Wągrowiec! Początek meczu w sobotę (16 marca) o godz.14:00 na stadionie OSiR w Trzciance! Zapraszamy, bądźcie z nami!

#ModaNaLubu

Dni Otwarte Joskin Polska

Dni Otwarte Joskin Trzcianka

   Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Dniach Otwartych firmy Joskin. Dni Otwarte to wyjątkowa okazja, aby lepiej poznać grupę JOSKIN – lidera w branży transportu rolnego i eksportera do ponad 60 krajów.

    Załoga z przyjemnością będzie gościć zwiedzających w swoim zakładzie w Trzciance, którego teren obejmuje 25 hektarów, w piątek i sobotę 29 – 30 marca 2019 r., w godzinach 9 – 17.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia: https://www.joskin.com/pl/jpo-pl#events

Jak głębokie są i co kryją trzcianeckie jeziora?

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w śr., 06/03/2019 - 10:54

Na facebookowym profilu Bazy PCT pojawiło się zdjęcie, które otrzymali od Pana Kuby Kasprzaka. Zdjęcie z sonaru przedstawiające całkiem sporą jednostkę pływającą na dnie jednego z naszych jezior.

Przyznaje, że zaintrygowało mnie to, bo zawsze myślałem w o naszych jeziorkach w kategorii płytkich, zamulonych i nieciekawych pod względem nurkowym.Chyba jednak ... myliłem się ;)

Poniżej zdjęcia z serwisu C-MAP Genesis obrazujące głębokość naszych jezior.

Fabryka podrabianych papierosów koło Trzcianki

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w pt., 01/03/2019 - 06:22

Wielką fabrykę podrabianych papierosów odkryto pomiędzy Trzcianką a Wałczem. Po jej likwidacji około 300 ton tytoniu będzie musiało zostać wywiezione przez 15 tirów - poinformował w czwartek rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak. W sprawie zatrzymano 30 osób, większość to obywatele Ukrainy, pracownicy fabryki, którą prowadzili Polacy.

Cytat pochodzi z artykułu: http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-02-28/policja-zlikwidowala-niele...

Strony

Subskrybuj trzcianka.info RSS