Jesteś tutaj

Regulamin serwisu

1.  Warunkiem korzystania z prywatnego i niezależnego serwisu informacyjno-społecznościowego: trzcianka.info jest akceptacja przez użytkownika regulaminu.
Jeżeli nie zgadzasz się z tymi warunkami - opuść ten serwis ! Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i podanych warunków.
2.  Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.
3.  Każdy Użytkownik może zarejestrować się aby w pełni korzystać z serwisu oraz forum dyskusyjnego mieszkanców Trzcianki.
4.  Użytkownik powinien zarejestrować się tylko raz i musi zadbać o poufność swojej nazwy użytkownika oraz hasła. Użytkownik ponosi odpowiedzialność nie tylko za osobiste korzystanie ze swojej nazwy użytkownika i hasła, lecz również za każde użycie ich przez osoby trzecie.
5.  Użytkownik powinien powiadomić niezwłocznie serwis trzcianka.info o każdym przypadku nieautoryzowanego dostępu do usług z wykorzystaniem jego nazwy użytkownika i hasła.
6.  Zanim założysz nowy temat, samodzielnie przejrzyj forum w poszukiwaniu tematu - jest bardzo możliwe, że ten temat był już wcześniej poruszany. Skorzystaj również z wyszukiwarki.
7. Pisząc nową wiadomość zwróć uwagę na to, aby znalazła się w odpowiednim dziale i nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach.
8. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką serwisu trzcianka.info oraz takich które mogą naruszać prawa innych osób, nawoływać do nienawiści, przemocy lub które są sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami współżycia społecznego itp.
9.  Wszelkie materiały zamieszczone w serwisie są własnością ich autorów i mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z warunkami przez nich określonymi.
10. Informacje, komentarze i opinie umieszczone w tym serwisie oraz forum są własnością ich twórców i tylko oni są za nie odpowiedzialni. Serwis trzcianka.info nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tematów i komentarzy.
11.  Zabrania się podczas komentowania wyrażania się w sposób wulgarny, nieetyczny. Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych Użytkowników forum. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice!
12. Administrator ma prawo do zamknięcia, a nawet usunięcia bez ostrzeżenia tematów naruszających obowiązujące prawo, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje.
13. Serwis trzcianka.info wykorzystuje pliki cookies, do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe oraz analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.
14. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał/a stare).
15. Serwis trzcianka.info ma prawo do zmiany warunków korzystania z serwisu w każdej chwili bez konieczności powiadomienia użytkowników. Użytkownik serwisu automatycznie akceptuje nowe warunki poprzez korzystanie z serwisu.
16. W kwestiach nieuregulowanych regulaminem proszę kontaktować się z administratorem serwisu.

Naruszenie tego regulaminu może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników oraz powiadomienia stosownych organów o popełnieniu przestępstwa.  [Aby wspomóc te działania, adresy IP wszystkich autorów są rejestrowane.]
 

Reklama