Jesteś tutaj

O nas

Serwis Trzcianka.info powstał pod koniec 2008 roku z inicjatywy osoby prywatnej, jako forum dyskusyjne dla mieszkańców Trzcianki.

W styczniu 2009 roku Trzcianka.info stała się częścią firmy DTSINTERNET. Serwis został gruntownie przebudowany i działa jako serwis informacyjno - społeczny, dając możliwość mieszkańcom Trzcianki swobodnego wypowiadania się na tematy związane z miastem.

Z początkiem 2010 r. otrzymaliśmy zgodę na umieszczanie oficjalnych informacji o wydarzeniach w Trzciance od takich instytucji jak: Powiatowa Straż Pożarna , Policja oraz zgodę na przedruki rozkładów jazdy od: BETA-BUS

Rok 2012 to kolejne zmiany. Po likwidacji firmy DTS INTERNET serwis trzcianka.info pozostaje w rękach prywatnych. W maju br. Centrum Cyfrowe Projekt: Polska, publikuje raport  pt. "Technospołecznicy: nowa era mediów lokalnych" w którym opisuje działalność niezależnych portali informacyjnych w małych miejscowościach min. i nasz serwis. Listopad 2012 to początek współpracy z fundacją ITAKA - CENTRUM POSZUKIWAŃ LUDZI ZAGINIONYCH; publikujemy informacje o osobach zaginionych na terenie Wielkopolski.

Po ośmiu latach w 2016 r. znów wprowadzamy zmiany, tym razem w oprogramowaniu strony. Stara wersja strony zostaje przeniesiona pod adres archiwum.trzcianka.info a nowa wersja serwisu zyskuje nową funkcjonalność jaką jest kalendarium trzcianeckich wydarzeń. W trosce o bezpieczeństwo logowania naszych użytkowników w 2017 serwis trzcianka.info został zabezpieczony certyfikatem SSL.

Trzcianka.info cieszy się dużym zainteresowaniem internautów i jest jednym z najchętniej odwiedzanych serwisów internetowych w naszym mieście.

Serwis trzcianka.info tworzony jest głownie przez mieszkańców.

Naszymi Reporterami, autorami informacji są sami mieszkańcy którzy każdego dnia na łamach naszego serwisu poruszają ważne i aktualne problemy życia w Trzciance, umieszczają zdjęcia i sprawozdania z lokalnych imprez i wydarzeń.

Dziękujemy, że tak często odwiedzają nas Państwo, czytają artykuły, biorą udział w publicznej dyskusji na tematy, które są tu poruszane.

 

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (WOLNOŚCI I PRAWA OSOBISTE Art. 54.)

 

 

 

Reklama