Jesteś tutaj

7 kwietnia - Wybory na burmistrza Trzcianki

7 kwietnia 2024 r. odbędą się wybory samorządowe. Tego dnia wybierzemy radnych do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast ...

" Samorządowa przedwyborcza karuzela rozkręca się na dobre. Ciekawie zrobiło się w Trzciance. Tam o fotel burmistrza powalczy kilku kandydatów."

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTubowym kanale: Telewizja Asta

Zbliżające się wybory burmistrza Trzcianki to dla mieszkańców czas na wybór osoby, która pokieruje miastem przez najbliższe lata. Aby ułatwić ten wybór, apelujemy do wszystkich kandydatów o udostępnienie w Internecie (np. na tej stronie) informacji o sobie, swoim dorobku i planach na przyszłość.

Korzyści z prezentacji online:

  • Dotarcie do szerokiego grona odbiorców: Informacje online dotrą nie tylko do osób tradycyjnie angażujących się w wybory, ale również do tych, którzy na co dzień nie śledzą bieżącej polityki lokalnej.
  • Ułatwienie porównania kandydatów: Mieszkańcy będą mogli w łatwy sposób porównać kandydatów pod względem ich doświadczenia, kwalifikacji i planów dla miasta.
  • Wzrost świadomości wyborczej: Prezentacja kandydatów online może przyczynić się do wzrostu zainteresowania wyborami i zwiększenia frekwencji wyborczej.

Proponowana treść prezentacji:

  • Skrócony życiorys: Informacje o wykształceniu, dotychczasowym doświadczeniu zawodowym i działalności społecznej.
  • Dorobek: Podsumowanie najważniejszych osiągnięć w życiu zawodowym i społecznym.
  • Program wyborczy: Prezentacja głównych celów i planów na czas sprawowania urzędu burmistrza.

Zachęcamy wszystkich kandydatów do skorzystania z tej formy prezentacji i ułatwienia mieszkańcom Trzcianki podjęcie świadomej decyzji wyborczej.

Dodatkowe argumenty:

  • W dobie cyfryzacji Internet jest naturalnym środowiskiem dotarcia do mieszkańców.
  • Prezentacja online jest transparentnym i demokratycznym sposobem na przedstawienie swoich kandydatów.
  • Umożliwia zadawanie pytań i prowadzenie dyskusji na temat programu wyborczego.

Wierzymy, że udostępnienie informacji online przez kandydatów na burmistrza Trzcianki przyczyni się do podniesienia jakości kampanii wyborczej i zwiększenia zaangażowania mieszkańców w ten ważny dla miasta proces.

Zapraszamy do udziału!

 

Reklama