Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

A może z Tobą jest coś nie tak? Albo za bardzo ulegasz lewicowej i korporacyjnej propagandzie TVN. Najnowszy sondaż pokazuje niezmiennie lidera, któremu przybywa zwolenników. Czyżbyś ich wszystkich też podejrzewał, że są chorzy i nic nie widzą? A może wreszcie ludzie przejrzeli na oczy i widzą teraz, kto tak naprawdę dba o ich interesy? Może czasami z potknięciami, nawet irytująco, ale dba.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-sondaz-cbos-pis-prowadzi-nowoczesna-i-po-daleko-z-tylu/cwrzty

 

http://fakty.interia.pl/polska/news-dzp-najnowszy-sondaz-poparcia-z-podz...

Jak widać sondaż sondażowi nie równy.Uważam że ważniejsze od takich sondaży jest ocena społeczeństwa o systulacji w kraju i czy sprawy idą w dobrą stronę.A tu tak różowo nie jest.W ostatniej dekadzie kto by nie rządził w pierwszym roku raczej partie notowały nie wielkie spadki.Myslę że już nie długo PiS będzie notował spatki moim zdaniem to jest nie uniknione.Mam znajomych którzy głosowali na PiS mówią że drugi raz nabrać się nie dadzą.

Tom, możesz powiedzieć skąd ty czerpiesz informacje? Z jakich mediów?
Oczywiście Santoryn, że Polską rządzą osoby psychicznie chore, tak samo jak w Niemczech od 1933 roku. Kto tego nie widzi jest widocznie ślepy. Poczekaj jak Rzepliński odejdzie, dopiero się zacznie...

Podaj chociaż jeden przykład, poparty dowodami medycznymi czy sądowymi, że " Polską rządzą osoby psychicznie chore", jak napisałeś. Podaj jeden przykład, inaczej jesteś żałosnym kłamcą, niczym więcej. Stosujesz bolszewickie metody oceny ludzi: Kto się z nami nie zgadza, jest psychiczny. Trollujesz żałośnie.

Tom! Post nie był adresowany do fanatycznych członków lub zwolenników sekty zwanej dla niepoznaki PiS!! Polemika z nimi jest stratą czasu..nieprzemakalni!! No ale jak się określiłeś to jak chcesz się wypowiadać to w  standardzie przyjętym ogólnie a nie w pisowskim..wg sms otrzymywanych w tzw przekazie dnia od hm..wodzów...

Strony

 

Reklama