Jesteś tutaj

Widzisz transport wojsk? Zachowaj to dla siebie.

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w sob., 05/03/2022 - 08:33
Widzisz transport wojsk? Zachowaj to dla siebie.

Ty zdobywasz lajki, obcy wywiad - informacje

"Sytuacja inwazji zbrojnej na Ukrainę powoduje zwiększony ruch wojsk na terytorium Polski. Transporty sprzętu, broni i innej pomocy dla Ukrainy to widok na naszych drogach niecodzienny i dla niektórych bardzo interesujący - nie warto jednak dzielić się nim w mediach społecznościowych. Informacje o tym, gdzie znajdują się formacje wojskowe i jakiego są rodzaju, mogą zainteresować nie tylko naszych znajomych - ale i obce służby wywiadowcze..."

https://cyberdefence24.pl/armia-i-sluzby/skutecznosc-obrony-zalezy-od-na...

Teatrzyk.

Jak podrobiono dokumenty przez USA o tym że Irak Hussain posiada broń biologiczną a poprzez wojnę położono łapę na ropie kasie z niej...

Teraźniejszość sytuacja na Ukrainie kto na tym zyska Putin Rosja (spotkanie Putin Biden i ten pierwszy nie wyglądał na zwycięzcę) a wojna zasłona dymna i korzystają ci w białych kołnierzykach gdyż propaganda sukcesu robi swoje, a Ukraina bogata i w tanie zboża - no cóż zagłodzić można zachód albo importować droższy z USA, nie Polskę my se poradzimy a socjalny zachód i też  Niemcy. Komu wierzyć ,komu na rękę i jestem przeciw wojnie.

 

Reklama