Jesteś tutaj

Kino w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w czw., 03/11/2016 - 08:08

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

Super! Teraz należy postawić pytanie, jak się do tego mają plany budowy w mieście sali widowiskowo-kinowej? Czy ktoś pójdzie po rozum do głowy, czy jednak będzie chciał postawić na swoim...?

Ciekawe co burmistrz Czarnecki na to.Jednym słowem mówiąc to SM wystawiła burmistrza i jego plany do wiatru wyprzedzając go z realizacją tego pomysłu.Ale muszę przyznać pomysł świetny.Dzieki wykorzystaniu bylej sali kinowej na nowe zmodernizowane kino zaoszczędzi gminie kupę kasy.Bo jak wiemy burmistrz Czarnecki lubi łatwo i lekką ręką wydawać naszą kasę. 

Takie kino to raczej "namiastka kina"...bo co można powiedzieć o slace bez odpowiedniej akustyki, wentylacji, infrastruktury towarzyszącej? no chyba, że bedą poranki dla szkół i przedszkoli, to w zupełności wystarczy. Czy mieszkańcy Trzcianki nie zasługuja na kino z prawdziwego zdarzenia? gdzie oprócz filmów mogą odbywać się również inne imprezy o charakteche kulturalnym...Absolutnie nie krytykuję inicjatywy SM, bo "na bezrybiu i rak ryba" ale nie ograniczajmy się do walki z inicjatywami radnych i burmistrza...tylko dla zasady - jak to ustawicznie niektórzy czynią.

Co chcesz przez to powiedzieć Greg?Że burmistrz z radnymi i tak będą w obecnej sytułacji dążyć do budowy drugiego kina?Uwazam że na Trzcianeckie realia nowe kino w spółdzielni zaspokoi nasze potrzeby.Czy stać nas na taki luksus i wywalanie z gminnej kasy kilka milionów na drugie kino.Czy my nie mamy innych potrzeb?Są ulice i to niedaleko centrum miasta gdzie mieszkańcy w okresie jesienno zimowym mają problemy suchym obuwiem dotrzeć do swoich domostw.Już nie wspomnę o braku jeszcze w wielu miejscach w gminie kanalizacji czy wodociągów.W lbie się tobie Greg przewraca.

nic mi sie nie przewraca..., ty za to potrafisz wyłacznie bezpodstawnie krytykować jak widać nie tylko burmistrza i radę. Nie wiem czy zauwazyłeś ile tzw. inwestycji komunalnych jest realizowanych i z jakich funduszy, dobrze ze troszczysz sie o finanse gminne, ale niestety a może to i bardzo dobrze, że w tej materii twój głos jest nie istotny. Pamietaj że rada miasta jest otwarty na wszelkie inicjatywy związane z polepszeniem butu mieszkańców, trzeba tylko swoje potrzeby dobrze umotywować, a nie tylko "szczekać" w około...

A kogo mam krytykować jeżeli coś mi się nie podoba proboszcza? .Radni burmistrz nie wydają swoich prywatnych pieniędzy tylko moje,twoje,nasze na inwestycje w mieście i gminie Trzcianka.Najbardziej mnie wur..a realizowanie przez byka firmę burmistrza a obecnie częściowo jego córki polbrukowych inwestycji!!Greg napisz również o jakie chodzi ci "inwestycje komunalne"Czy masz na myśli budowę bloków przez Ttbs? Mam nadzieję że nie skończy się to kolejnym audytytem.Co by nie powiedzieć wychodzi na to że to co robi Czarnecki z radnymi trzeba zawsze chwalić i popierać a  innych z po za tego grona kopać.Budowę takiego obiektu jak kino i teatr jest namacalną inwestycją nie to co kilometry kanalizacji czy wodociągów zakopanych w ziemi.Bo tym trudno jest się pochwalić.To jest podobna sytulacja jaka była z remontem sali sesyjną za pół miliona zł.Grek również ja oczekuję na odpowiedź z jakich pieniędzy miasto ma zamiar wybudować teatru kino w jednym.Bo jeżeli z naszych gminnych to nie ma na to przyzwolenia!!!

no to tu trochę zaszalałeś - od przyzwalania to są chyna inni...Jako inwestycje komunalne nalezy rozumieć wszelkie zwiazane z poprawą funkcjonowania mieszkańców, drogi, chodniki, oswietlenie ulic, kolektory deszczowe, kanalizacyjne itp na stronie http://www.trzcianka.pl/galeria/najnowsze-inwestycje są prawie wszystkie. Budownictwo mieszkaniowe to działania komercyjne - tez dobrze że sa realizowane...bo są to inwestycje z przewidywalną stopą zwrotu... A co do wspomnianego wykonawcy tzw. córki? Moim zdaniem to  nie istotne czyj szwagier  lub córka to robi, ważne że robi solidnie i we właściwej cenie. No chyba, że masz na mysli partactwo parkingu (tzw. terminal) rzeczywiscie tego szwagra lub córke bym pogonił  -  tu sie z tobą zgodze w 100% - brakoróbstwa nie wolno tolerować, sprawdziłeś może czyja córka i dlaczego tak tanio układała tę kostke granitową?

Acha to znaczy że przed Czarneckim domy strzechą były kryte a ludzie za potrzebą wychodzili do wychotka w gumowcach.Nie ośmieszaj siebie i burmistrza.Co do remontu Terminala wszyscy wiemy jak było że nikt z rodziny poprzedniego burmistrza ktorego w pewnym momencie tej inwestycji nie było nie mieli nic wspólnego z budową Terminala i innymi inwestycjami na terenie Trzcianki czego nie możemy powiedzieć o obecnym burmistrzu byłej jego firmie i córce burmistrza.Wiemy również jak było kiedy parę razy poprawiono spartaczoną ul.Kosciuszki pod obecnością burmistrza Czarneckiego to był dopiero był opcjach .I nie jest to nie istotne że córka burmistrza zarabia  na majątku gminy moim zdaniem skandal to mało powiedziane.A tłumaczenie przez ciebie że nie ważne czy to "szwagier,córka" wykonują takie usługi dla gminy bo ważniejsze że robią to dobrze jest żałosne.Byloby to nie ważne jakby córka czy szwagier wykonujac dla gminy takie usługi nie był spowinowacony po linii prostej  tak blisko jak burmistrzem jak jest u nas.Co do budowy nowych budynków mieszkalnych  przez Ttbs pelna zgoda ale nie przez człowieka który  wspomnianym wcześniej przezemnie audycie  okryl się moim zdaniem hańbą i brakiem zaufania to tak delikatnie mówiąc.

Jezeli masz dowody na to, że sa malwersowane publiczne pieniądze to dla czego nie  złożysz stosownego donosu do prokuratury, przecież zatajając taka wiedzę popełniesz przestepstwo.

Jezeli uważasz że TBS jest "okryte hańbą"  a nie powinno, zacznij działac w tej sprawie, bo jak narazie to tylko niepotrzebnie podrzegasz sytuacje.

A propos poprzedniego burmistrza, zawsze odnosiłem sie do niego z szacunkiem i jestem doskonale zorientowany ilu mieszkało "pod strzechą" kiedys i ilu mieszka dzisiaj, ale nie jest to przedmiotem tej rozmowy, rozmawiajmy o kinie. Pamietaj jednak że pomawianie bez podstaw nie ma sensu...

Nie zgrywaj durnia gekko i nie przekrecaj moiej wypowiedzi myślisz że ukryjesz się pod innym nickiem "mendo społeczna" to nikt cię nie pozna? Jeszcze raz napisz tak abyś nie przekręcił nic podły manipulancie. Po prostu uważam że obecny prezes Ttbs w moiej opini nie powinien zajmować żadnego stanowiska publicznego w szczególności prezesa Ttbs po tych wszystkich związanych z nim żenujących opnie publiczną skandalach.Kto kiedyś czytał audyt wie o czym pisze albo jakim klamcą okazał się w różnych procesach.Ttbs jest 100% spółką  miasta i gminy Trzcianka i prezesem powinien być człowiek powszechnie szanowany i budzący zaufanie takim niestety nie jest moim zdaniem obecny prezes.I tyle w temacie w odpowiedzi na twoje matactwa.

Strony

 

Reklama