Jesteś tutaj

Prawda o środowym wydarzeniu w Trzciance

Proszę o wstawianie materiałów ze środowego (28.10.2020) strajku spod znaku runy sig w Trzciance, udokumentowane wykroczenia i przestępstwa dokonane przez organizatorów i uczestników mogą być pomocne dla organów ścigania.

 

Każda informacja jest ważna, nie tylko ze względu na powszechne łamanie prawa podczas tych zbiegowisk, ale także dla świadomości społeczeństwa na temat tego bandyckiego wydarzenia.

Czy ty w ogóle rozumiesz, to co piszesz? Co poniektórzy, przechodzą przez całe swoje życie, niestety nie ucząc się niczego .... Żałość! Jak można dać się aż tak zmanipulować przez polityków, by polować na "swoich" tylko dlatego, że ma się inne poglądy? Panie lub Pani "Najjaśniejsza Rzeczpospolita" - Włącz samodzielne myślenie!

Rozumiem bardzo dobrze, ale ty niestety nie. Poczytaj, a dostrzeżesz jak bardzo działania odpowiedzialnych za to ludzi są podobne do wydarzeń, które miały już miejsce w przeszłości, również symbolika i jej znaczenie do złudzenia przypomina totalitarne symbole. Z politykami mi nie po drodze, jestem zaciekłym przeciwnikiem obecnego parlamentu. Gdybyś śledził uważnie obecne wydarzenia to wiedziałbyś, że politycy niestety nie robią nic, aby chronić życie. Warto przypomnieć niedawny projekt obywatelski, który został praktycznie oddalony, między innymi przez polityków, których masz na myśli. To działania organizacji walczących o prawo do życia doprowadziły, poprzez merytoryczną pracę i wywieranie presji na parlamentarzystach do osądzenia mordów na podstawie przesłanki eugenicznej. Trybunał Konstytucyjny stwierdził tylko to, co było wiadome, choćby lewica bardzo chciała żeby było inaczej, organizacja mająca za zadanie pilnować zgodności prawa z Konstytucją, nie może wydać wyroku sprzecznego z najważniejszym dokumentem prawnym. Z lewicą nie mam nic wspólnego i w przeciwieństwie do ciebie nie "poluję" na ludzi tylko dlatego, że mają inne poglądy. W ogóle nie zrozumiałeś tego ogłoszenia, kierujesz się tylko ideologią. Nieważne czy ktoś popiera pis, po, sld czy inną jaczejkę, jeśl łamie prawo, musi zostać ukarany. Dlaczego kategoryzujesz ludzi na tych, jak to nazawałeś "zmanipulowanych przez polityków" i "swoich", twoja wypowiedź pokazała tylko, że to ty gardzisz ludźmi, którzy uważają inaczej i to ty jesteś zmanipulowany przez polityków oraz media. Powtarzasz frazy, które można usłyszeć w tvn-ie, polsacie i tvp. Czy tak ma wyglądać samodzielne myślenie według ciebie? Coś takiego nazywa się homo sovieticus- człowiek niemyślący, podatny na manipulacje, dający się sterować. Zastanów się nad tym i nie przysłaniaj przekazu ideologicznymi mrzonkami.

 

Kwestia życia nie jest dyskusyna, życie trzeba chronić za wszelką cenę. Możemy się spierać o ekonomię, albo o przebieg planowanej obwodnicy Trzcianki, ale nie o życie, bo jeśli się je komuś odbierze, nie da się tego cofnąć.

 

Panie 1974 włącz samodzielne myślenie, aby nikt nie nazywał Cię homo sovieticusem!!!

 

 

 

 

 

 

Przecież ta ( błyskawica ) to pismo runiczne a konkretnie : Runa Sowelo (nazywana też Sowilo) – Jest to szesnasta runa w Futharku. Odpowiada ona literze S. Nazwa tej runy oznacza słońce.

To coś całkiem innego niż podwójna runa : Podwójna runa Sig została symbolem SS, w 1933r. za sprawą Waltera Hecka. Był on jednym z grafików w firmie zajmującej produkcją emblematów i insygniów z siedzibą w Bonn.

Tzw. runa sig była także używana przez hitlerjugend w wersji pojedynczej. Zarówno SS jak i hitlerjugend popierały eugenikę, dlatego tak nazwałem to wydarzenie. Myślałem nad nazwaniem protestu "marszem morderców", ale wiem, że wiele z tych osób nie było by w stanie nikogo zabić i są tylko narzędziem w rękach ideologów.

 

Nie jestem historykiem i mogę pewnych rzeczy nie wiedzieć. Jeśli ma Pan wiedzę na temat run, pisma runicznego i ich ideologicznych przekształceń to bardzo proszę, aby zechciał Pan napisać artykuł na ten temat. Chętnie go przeczytam, a może także inni się zaciekawią. 

Faktycznie potraktowałem kolegę "Najjaśniejsza Rzeczpospolita" jak zwykłego spamera i hejtera (zasugerowałem się świeżym kontem na trzcianka.info) a prawdopodobnie nie doceniłem wyszkolonego PROWOKATORA! Przyznaje, z zaciekawieniem przeczytałem twoje wypowiedzi o ... i tu cytat "marszu morderców". Dlatego chciałbym zapytać Cię o parę rzeczy i liczę no odpowiedź:

  • Jak można porównywać runiczny „Sig” z czerwoną błyskawicą? (To takie charakterystyczne dla fanatyków PiSu) Z mojej strony małe ułatwienie. Na spokojnie przeczytaj sobie: Co symbolizuje czerwona błyskawica podczas Strajku Kobiet 2020? https://natemat.pl/324721,symbol-czerwonej-blyskawicy-co-oznacza-czerwon...
  • Na jakiej podstawie twierdzisz, że marsz strajku kobiet w Trzciance był nielegalny?
  • Czy wiesz może ile dziesiąt lub set mandatów wystawiła lokalna policja podczas tego protestu?
  • Czy znasz artykuły z Konstytucji RP: Art. 54 gwarantujący obywatelom prawo wyrażania poglądów oraz Art. 57. zasada wolności zgromadzeń mówiący o tym, że każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich.
  • Czy uważasz, że rozporządzenie ministra jest ważniejsze od konstytucji państwa ?
  • Czy wiesz, że rozporządzenie dotyczące zapobieganiu Covid-19 nakazujący min. maseczki dotyczy tylko osób chorych lub podejrzanych o chorobę?
  • Skoro tak bardzo bronisz tej ustawy antyaborcyjnej czy możesz nam podać, jakie jeszcze inne kraje europejskie przyjęły prawo antyaborcyjne w takiej formie?

I na koniec ...

Jak myślisz, dlaczego partia rządząca zdecydowała się wprowadzać właśnie TERAZ tak delikatne i kontrowersyjne rozporządzenia i ustawy ? Słyszałeś kiedyś o "zasłonie dymnej" ?

Czy nie uważasz, że takie decyzje mają wzniecić emocje u polaków? Podzielić i ich poróżnić?

Może trzeba coś zamaskować przed opinią publiczną? Nowe podatki? Porażkę w walce z pandemią? Wprowadzenie obowiązkowego szczepienia na Covid-19? Może hiperinflacje a moze nawet bankructwo państwa Polskiego?

------------------------------------------------------------------
edit: Na miejscu admina przeniósłbym tę jawną prowokację do działu z polityką.

Uprzejmie donoszę, że w firmie, w której pracuje, notorycznie używana jest tego typu symbolika.

znak błyskawicy

Dopiero teraz, uświadomiliście mi w jak niebezpiecznym miejscu pracuje ... Chyba sami naziści wokół mnie!? Czy osoba ukrywająca się pod nickiem Najjaśniejsza Rzeczpospolita mogłaby mi z tym pomóc? Jak z tym walczyć? Gdzie to zgłosić? Pomocy!

Zatroskany obywatel

Tak wygląda walka fanatyków PiSu, jeżeli się nie ma argumentów i podstawowej wiedzy.

Czekałem na odpowiedzi i się nie doczekałem ...

Apropos Homo sovieticus ... Wydaje mi się, że trafniej nie potrafiłbym opisać tego, co swoim wpisem zaprezentowałeś. Miło mi było poznać i jednocześnie ubolewam, że nie podjąłeś się obrony swoich tez.

PS. konfident - jakiejś instytucji, np. policji, to ktoś, kto — zwykle za pieniądze lub dla jakichś innych korzyści — przekazuje pracownikom tej instytucji informacje o osobach ze swojego otoczenia bez wiedzy tych osób; używane z silnym zabarwieniem negatywnym ... Z czym, a raczej z kim ci się to kojarzy?

Strony

 

Reklama